Akne na chrbte

Príspevok v téme: Akne na chrbte
stanley

ahoj vie mi niekto poradit co mam robit? robi sa mi akne na chrbte.. mam tam pupaky uhre hnisaky a tak a neviem cim si to mam natierat alebo co s tym ... na tvar mam vodu ktoru si davam pred spanim to pomaha ale ked som to daval na chrbat tak sa to zhorsovalo .. tak si to natieram alpou ta mi trochu pomaha ale nemizne to uplne .. neviete co nato ?

500xka

perfektna vecicka do kozmetiky na skludnnenie akne a postupne odmastovanie je kvetova voda mata bio-bachovky mne neksutočne sadla a akné sa redukuje

milan4821

Na výber máš viacero možností.

Čo sa týka doplnkov výživy - vhodný je hlavne zinok, vitamín c a b-complex.

Z krémov a mastičiek dosiahneš najlepšie výsledky s prípravkami s obsahom kyseliny salicylovej a s čiernym bahnom.

Keďže je problém nanášať si na chrbát krémy, doporučujem kúpiť si taký ten nanášač na chrbát - nájdeš ich na internete.

Tých možností je každopádne veľa, pozri si napr. tento článok: akosazbavitakne.sk , je to tam rozobraté omnoho podrobnejšie.

Sarmann

Ahoj, poradim ti vynikajucu vec. Je to krem modra hlina sibircanka. Ja som si ju kupil zhruba pred pol rokom a uz mam druhe balenie. Mne tovyborne vycistilo chrbat. Kamaratovi to sice tak nepomaha, tiez si kupil, ale asi on ma iny typ pleti. Neviem. Mne osobne to vycistilo uplne chrbat, tych pupakov je ovela menej.

if

V lete chodit na slnko a opalovat si chrbat, ale neprehanat to a nespalit sa. Sprchovat sa 2x denne, umyvat sirovym mydlom.

MartinaPolak

Akné na chrbte je oveľa viac problematickejšie a bolestivejšie ako na tvári. O to viac je dôležité tomuto predchádzať. Pozrite si napríklad dobrý článok od www.polakova.sk

Základom je strava. Vyvarujte sa mastným a nezdravým jedlám. žiadne fastfoody, hranolky, čokoláda.

Peelingy na starostlivosť o akné na chrbte nie sú potrebné...

Martina

Priamka

Dlhodobo pretrvávajúce akné môže mať veľa príčin. Napríklad precitlivenosť na lepok, laktózu, rastúce osmičky, črevné parazity.. Najúčinnejšia cesta je tá najzdĺhavejšia, keď nepomáhajú rady lekárov, treba sledovať sám seba. Vysadiť na 2 - 3 týždne niečo napríklad z potravín a sledovať rozdiel, postupne za radom a skúšať. Ale keď to odhalíte, boj s akné máte vyhratý.

Sobyrko77

Ja sa už ani nevyjadrujem ako to mám ja. Jednoducho robíte všetko čo sa len dá chodíte ku kožnej a nič Vám nepomáha to je choré toto ja som z toho už taký vydeprimovany že ako už si vždy myslím Ochh zase sa mi pozerá na tvar

Kaja123

Ja som mala strasne akne na chrbte a uplne som sa ho zbavila vdaka B-KOMPLEXU FORTE ZENTIVA. Po asi mesiaci pouzivania som sa zbavila vsetkych zapalenych vyrazok a postupne mi aj vsetky flaky vybledli. Pouzivam ho kazdodenne uz roky, pretoze kde ho vysadim po nejakom case sa mi postupne vyrazky vracaju...