Akne na chrbte

Príspevok v téme: Akne na chrbte
stanley

ahoj vie mi niekto poradit co mam robit? robi sa mi akne na chrbte.. mam tam pupaky uhre hnisaky a tak a neviem cim si to mam natierat alebo co s tym ... na tvar mam vodu ktoru si davam pred spanim to pomaha ale ked som to daval na chrbat tak sa to zhorsovalo .. tak si to natieram alpou ta mi trochu pomaha ale nemizne to uplne .. neviete co nato ?

Boomie

SLNKO, SLNKO, SLNKO! Mne slnko veľmi pomohlo. Vyčistilo mi pleť od pórov a akné úplne zmizlo. Ale nie len pleť! Celkovo celé telo..všetko zmizlo! Ostala len pekná opálená pokožka :)

No v zime je to horše samozrejme. Neviem ako je to so solárkom, nemám odskúšané. Ked tak v zime treba poskúšať tie rôzne mastičky a krémy ako tu píšu ostatný :)

didi 11

na akne je tazko odporucit nieco vseobecne, na kazdeho zaberie nieco ine ... a je tam vela faktorou ktore na to vplyvaju ... strava , vek , hormony, ale urcite odporucam vyskusat najprv riesit stravu ! vsetko co sa ukryva v tele vyjde na povrch treba zacat zvnutra a antibiotika nechat ako poslednu moznost !! :)

Dakota

Ja nato odporúčam žihľavovy čaj + ako doplnok stravy antioxidanty ! :)
- Taktiež si dať pestrejšiu stravu ( viac zeleniny a ovocia)
- Najlepšie nato je slnko+ more! nič lepšieho nieje! ;)
Ja osobne s tým problem vôbec nemám ale som kozmetička čiže pár tých vychytávok už poznám :)
- ešte tá gafrová masť a sýrové mydlo su dobré ! :)

x_x

vy tu spominate kozne, xy masticiek, gelov a diety a neviem co vsetko... mne ani jedno z toho nepomohlo, kozna lekarka s tym nic neurobi, akurat na to daco predpise... mne predpisala nejaky Eryfluid, ci nieco take, lenze z toho ma strasne vsetko svrbela koza, tak som to hned vysadila... este mi predpisala nejaku sirovu vodu s alkoholom ci co, to trochu pomaha, ale davam si to preventivne len na tvar, lebo plet mam cistu, len ten hrozny chrbat :( ...nahodne som zistila, ze mi pomahaju antioxidanty... ked som ich brala ako doplnok vyzivy, uplne sa mi prestali na chrbte tvorit vyrazky...

Laco24

ja som tiež mával akné na chrbte... prešiel som na živú stravu, tzv vitariánstvo a mám po problémoch... po mesiaci na 75% surovej strave sa mi akné zredukovalo tak na 10% pôvodného počtu vyrážok, už to skoro vôbec nevidno

mmmmmmmmmmmm

ja som tiez mala akne aj na chrbe ale zacala som pouzivat telovy piling od avonu a asi tak po 2mesiacoch je to uz ovela lepsie a uz sa nemusim hanbit ked si dam tricko na ramienkach

a este k tej koznej ... ja mam akne aj na tvary a bola som u koznej ale ta mi dala dake gebuziny a dost sa to zhorsilo ...

emilyy

mne lekárka vobec nepomohla..samé mastičky a podobne a nič..len mi to vysušilo..nič mi nepomaha tak ako slnko+kokosák+gafrova masť