Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Páči sa mi 1 chalan - AKUTNE!!!

Príspevok v téme: Páči sa mi 1 chalan - AKUTNE!!!
beznadeje

Prosim hrozne sa mi paci jeden chalan a velmi ho chcem....Lenze on si o mne mysli nieco uplne ine ako je pravda.On zboznuje rock- Evanescance a ja tiez, lenze on si mysli ze pocuvam Mozarta a taketo...Minuli tyzden do mna vrazil a mne skoro vyskocilo srdce...Nemate nejake cool rady ako ho presvedcit ze niesom taka ako si mysli? A ako sa mam nalicit? Mam totiz vyrazne modro-zelene oci a plne pery, ale trocha blbych nemiznucich bodiek na nose,som vysoka. nemate dake rady? Prosim...velmi ho lubim!

dudakova

AHOjte prosim vas poradi mi niekdo, paci sa mi jeden chalan je o jeden rocnik starsi....
ked ideme s babami okolo nich, tak sa na mna usmeje... neviem co mam robit.. ale on o tom nevie ze sa mi paci... ja sa ho hanbim.. ked ho vidim som stastna .. ale ako ma moze mat on rad pls poradte

dakujem vasa dudakova

cat

veru..nie vzdy sa ti to podari, jak s tym pearcingom..ale vtipne to bolo.
no to bol taky velmi solidny nazor, co si napisal. ze na zaciatku vztahu to chce iskru, to vie urcite aj ta baba, co hlada pomoc, otazka bola..ako tu iskru prebudit, ma ist do kostola a zacat sa modlit, ma mu fakt kupit kvety, ma si dat piercing etc..ja jej radim len to, aby bola sama sebou, aby bola medzi ludmi, aby nebola uzavreta, lebo si myslim, ze kazdy clovek ma v sebe nejaky zmysel pre zveladovanie ludskych vztahov, niekto viac-niekto menej. a je jedno ci je plesaty, tlsta, velky nos alebo na vozicku..no ale vratme sa k jej pripadu. ona tam ma nejakeho rockera, tak si myslim, ze jemu sa moze pacit zivota-schopne dievca.....ale oprav ma..ty si chlap, mozno rocker...

dvoji metr

a preco nie?kazdy muz ma iny vkus,nikdy sisi nevsimla ze aj nevidiace,baby na voziku,a neviem ake maju priatelov?kazda holka ma sancu,bez rozdielu,kazdeho muza pritahuju ine zeny...a k tomu ci som jej pomohol,poradil som,podal svoj nazor,ked tu prispeje aspon 10 ludi a da si z kazdych prispevkov dokopy jeden vlastny nazor,urcite najde sancu ako zaujat,alebo tak,v kazdom pripade chcem pomoct,aj ked nie vzdy mi to prave vyjde ;)

cat

:)tak to je zaujimavy prispevok..hmm iskra..(to si tej babenke poradil..)
no nieco na tom iste bude, este by ma zaujimalo, ci ma sancu na iskru aj baba, ktora je v jednom kuse zakomplexovana v kute, s nikym sa nebavi a pre istotu ani nevychadza von. Asi len v pripade, ze aj protejsok je na tom tak podobne s vystupovanim..no ale kedze beznadeje pise o nejakom "drsnakovi", bude musies tu iskru vzbudit nejakym inym sposobom.

dvoji metr

kazdy muz je iny,tak tazko povedat ale aspon co ja viem najdolezitejsia je prva iskra ak nieje,tak moze byt obluebna,ukecana neviem aka aj na hlavu sa postavit a stale to bude henta co nema iskru,prvy dojem je velmi dolezity,mozno o teba aj zajem ma,ale z toho co citam sa spravas jak jebnutas,tak si drzi odstup...nic v zlom ale tak to je ;)a pre cat som dvoji metr nie metr

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Páči sa mi 1 chalan - AKUTNE!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk