Páči sa mi 1 chalan - AKUTNE!!!

Príspevok v téme: Páči sa mi 1 chalan - AKUTNE!!!
beznadeje

Prosim hrozne sa mi paci jeden chalan a velmi ho chcem....Lenze on si o mne mysli nieco uplne ine ako je pravda.On zboznuje rock- Evanescance a ja tiez, lenze on si mysli ze pocuvam Mozarta a taketo...Minuli tyzden do mna vrazil a mne skoro vyskocilo srdce...Nemate nejake cool rady ako ho presvedcit ze niesom taka ako si mysli? A ako sa mam nalicit? Mam totiz vyrazne modro-zelene oci a plne pery, ale trocha blbych nemiznucich bodiek na nose,som vysoka. nemate dake rady? Prosim...velmi ho lubim!

cat

to vies metr..zeny si musia radit..pretoze chlapi su vacsinou hluchi voci podobnym temam..ale CEST VYMINKAM, tak cujme co pritahuje chlapov ???? (mna to totiz tiez zaujima po mojich zivotnych skusenostiach..)

dvoji metr

Zaujimave ako si zeny radia :)nam chlapom nejde o to jaka je oblubena alebo jak sa bavi s ludmi,byt tebou dievca skor si ziadam radu od chlapca

cat

no hlavne sa mu nevnucuj a nebud lacna.. bud oblubena, bav sa s ludmmi, usmievaj sa (hlavne to), vzbud v nom zaujem..sa to lahko hovori..co? :)

radenka

sak ked ho zase budes vidiet, povedz, za sa o nom hovori, ze sa rozumie rock...hudbe, ze ci by ti nemohol nieco pozicat, napalit a tak podobne.
1. polichotis mu, ze sa o nom hovori, ze sa niecomu rozumie
2. vypocujes si nieco dobre, lebo ti urcite da nieco dobre
3. uvidis, ak ma o teba zaujem, chyti sa aki rybka na udicu, ak nema, aspon budes vediet na com si