Zalubil som sa do starsej

Príspevok v téme: Zalubil som sa do starsej
caku

Zistil som ze som sa zalubil do mojej najlepsej kamaratky....ale je o 5 rokov starsia..a hovori ze je pre mna uz stara...podla mna v laske na veku nezalezi ale ako o tom presvedcim aj ju? :( Strasne dobre si rozumieme...a jediny dovod preco este nie sme spolu je to ze som mladsi :( (mam 18 ona 23) ...skuste mi poradit ako by som ju mohol presvedcit aby sme to aspon spolu skusili

caku

Hmmm..dobry napad s tym sampanskym....no ta holka ma prist ku mne teraz..vacsinou chodim ja za nou ale teraz chcela prist ona.... :ˇ)

kamoska1

nielen povedat, ale musis urobit aj zblizovaci krok...ten moj to urobil tak, ze ked prvy krat mal prist ku mne do bytu, tak som spanikarila a napisala som mu smsku, ze nech nechodi, ze rusim nase stretko. No a on napriek tomu prisiel, zavolal mi z parkoviska, ze je tam aby som mu prisla otvorit branu....sampanske pod pazuchou , usmev od ucha k uchu a ked som mu vravela, ze ved som mu poslala smsku, tak on nato s usmevom, ze on nic nedostal a ze ved ho tam hadam nenecham stat....a pobozkal ma ...a uz to bolo...

RNG

Moja matka si tiez vybrala o pat rokov mladsieho, na ten vek(tridsiate roky minuleho storocia) rozmyslala extremne prakticky. Myslela si, ze je vlastne stara dievka a chcela aspon jedno dieta a myslela si, ze mozno 10 rokov im to vydrzi a potom sa manzel bude pravdepodobne pozerat za mladsou. Nuz vydrzalo im to 67 rokov a matka bola cely zivot dusevne mladsia, ako otec....Aj telesne nakoniec.
Ten velky vekovy rozdiel z mladosti sa velmi skoro rozplynie.

caku

No mlade holky oproti starsim nemaju tolko skusenosti v sexe ( no povacsina ) ... vacsinou nevedia byt samostatne... starsia zena vie co chce...chce nieco v zivote dosiahnut....a nezije len zo dna na den ale mysli aj na buducnost.....taktiez ma ovela lepsie spravanie....mnohokrat dokonca aj lepsi styl obliekania.....Starsie holky maju naozaj nieco do seba....ja osobne si s mladsimi az tak dobre nerozumiem ako so starsimi

igua

do mna je zamilovany o 4 roky mladsi chalan, tiez sme velmi dobry kamarati...este mi to sice nikdy priamo nepovedal, ale ja to citim a aj jeho kamarati mi to potvrdili. a aj ja ho mam hrozne rada, ale skor ako brata alebo mozno aj syna..a tiez mu sem-tam zo srandy poviem, ze som prenho stara, ja mam 2O :)ale v skutocnosti uz davno milujem niekoho ineho..tak neviem ako je to v tvojom pripade.