Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ani mastna ani sucha aleeee.. :/

Príspevok v téme: ani mastna ani sucha aleeee.. :/
ataeb

ahojte..
mam taku plet s kt sa velmi neda vyjst.,.. napr. mam vyrazku tak ju zacnem susit.. no hned vedla nej mam suche miesto na ktorom sa mi robi supinka..odlupuje koza.. tak to zacnem hydratovat aaaaa tym padom tam mam tu vyrazku o neviem kolko dlhsie.. ani z voza ani na voz.. to iste s nosom.. je suchy lupe sa mi tak ho zacnem kremovat a coskoro tam mam cierne bodky.. uz som z toho pomaly ale isto zufala tak ak ma niekto s tymto skusenost a nejaku dobru radu.. uvitam naozaj vsetko. dakujem

inka69

ateab,
nic sa nedeje, ja som ti chcela pomoct a ty mozno nemas zrovna svoj den. tiez som mala obrovske problemy s pletou, z casti podobny ako ty nekonecne supiny na nose a z casti na licach, na licach sa mi robili hnisave vyrazky a neodbornymi radami som si narobila jazvy...:(( skoncila som u koznej lekarky dobrych par rokov dozadu a ta mi predpisala take tazke lieky, ze keby sa mi prejavila len stotina vedlajsich moznych ucinkov som mrzak. musela som podpisat papier, ze do rka neotehotniem, myslim, ze viac ti nemusim pisat aky to bol bordel.... vyrazky prestali, ale plet zostala skareda. bolo to premenlive, llepsie a horsie obdobie. pred nedavnom som natrafila na kocku, ktora skor ako sa ta chyti robi diagnostiku pleti specialnym pristrojom ti chodi po tvari a na obrazovke vidi co mas pod kozou. zapaly, potrhane tkanivo, plesne, vsetko...bola som sokovana. kieci ti presne problem ktory mas aj kremy robia na mieru. viem, ze vysledky posiela do kosic, takze urcite podobnu diagnostiku robia aj tam, ak chces zistim ti kontakt.viac ti pomoct neviem, viem len ze na mne robi zazraky a nie som jedina. moje kamaratky s problematickymi pletami chodia k nej a ma lepsie vysledky ako kozny lekar. skoda je ze ona je v bratislave, ale vravim, pobocka je aj v kosiciach...hlavne nerob pokusneho kralika nech si neurobis zle este viac...:))sorry ak su preklepy, chrlim...:)

ataeb

.. a tez neskocim do studne len ak to niekto povie takze sa nemusite bat ze urobim so svojou pletou hocico.. prepac inka krivdila som ti.. lebo som cakala odpoved: "zajdi za kozmetickou ta ti pomoze".. :/ .. to len preto taka reakcia.. prepac.. a som z presova ak sa este da pomoct..

ataeb

:)
to nie je on hanbeni sa.. a zase to nie je taky problem ktory vyzaduje lekara.. ja nemam akne.. len proste ja neviem ci je to zmiesana plet ci co.. no mam len prblem kt som opisala.. ja som proste len chcela vediet ci je to nedostatok nejakeho vitaminu.. alebo ma zaujimalo ci niekto nema skusenost s nejakym kremom.. kebyze s tym idem k lekarke tak mi povie nieco v zmysle ze to je pre moj vek normalne atd.. ja mam viacmenej plet cistu aj komzeticka mi to povedala ze je to ok.. len pred kramami sa mi tam vyhodia vyrazky no a nastava sponinany problem.. lekarov sa nehanbim ani nebojim.. skor v nich nemam doveru..

pentium

plet si nevysusuj,vyrazky sa ti budu tvorit tak ci tak...odporucil by som ti aby si sa 1-2tyzdne predavkovaval-a vitaminom B3(niacin,niacinamid),vyrazky sa tvoria najma kvoli nedostatku niacinu.

inka69

sorry, chcela som ti pomoct, ale ak si myslis, ze ti pomoze nieco, co pomohlo niekomu inemu tak skusaj a co sa ti tym moze naozaj podarit je to, ze si plet zhorsis tak, ze ti uz niko nepomoze. chcela som ti odporucit kocku, ktoru robi diagnostiku pleti, ty sam/sama na obrazovke uvidis co mas pod kozou a bude presne riesit tvoj problem...
tak vela stastia v skusani

ataeb

joj ja neprosim o ziadne posielanie ku koznej a neviem co. toto pre mna nie je rada.. na to viem prist aj sama.. chcem nejaky pripravok nejaku skusenost.. nieco co mi naozaj pomoze.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ani mastna ani sucha aleeee.. :/ - Fórum - ZDRAVIE.sk