Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

RNG

Nuz to si sa jemne oneskoril, lebo ja som svoje obchody na Slovensku uz pred vyse 4 rokmi zavrel. Ale este stale pisem tu ,aj na strankach rng. uforum.sk a rng.nazory.eu
Najdi si temu travenie, napr cez google.sk pod rng travenie kde zdoraznujem potrebu dostatku kyselin roznycy enzymov, mikrovlaknin a probiotik pre dobre travenie.
A tiez stress, lebo zle travenie a stres su oba zabijaky a treba to odstranit, ked sa chces dozit trochu dlhsie, ako 45 rokov.
Tiez ti odporucam si precistovat cievy lecitinom, lebo v 40tke maju uz mnohi ludia dobre zapchate cievy, pripadne riedit krv, ked mas to nestastie, ako znacna cast stredoeuropanov, tj zvysenu zrazanlivost krvi, na co pomozu fibrinolyticke enzymy ako nattokinaza, serrapeptaza a lumbrokinaza, pripadne vytazok z morsdkej rastliny pod nazvom seanol.
Lebo nie je vacsia tragedia a hlupost, ako ked inac celkom zdravi ludia zomieraju na hrcku zrazenej krvi velkosti spendlikovej hlavicky....
A odporucam ti aspon 3 tyzdne si cistit pecen protokolom dr Berksona, najdes v teme pecen

daaw

RNG mozes mi prosim poslat link na tvoje e-shopy?
precital som celu diskusiu a ak som spravne pochopil zaoberas sa predajom pot.dopl.
mam podobne problemy s hnackou a travenim (palenie zahy, naduvanie) ako su tu popisane akurat ze u mna to trva dlhsiu dobu (2-3 roky). bolo to neprijemne ale nie bolestive tak som to prehliadal a neriesil (typicky chlap :-) )
jedneho pekneho dna ma vsak odpalilo, ze mi museli volat zachranku,
vyletel mi tlak a momentalne som na liekoch na hypertenziu.
chodil som po roznych vysetreniach ale samozrejme mi doktori nic nezistili.vraj u 90% ludi s vysokym tlakom sa nikdy nezisti pricina.
ja mam vsak tušaka ze to suvisi s travenim a zlou zivotospravou.
pracujem ako obchodak cca10 rokov, neustale stres (nahananie obratov), stravovanie po motorestoch (masite jedla,kofola,atd...) denne sedim 5-6 hodin v aute, dalsie 3 za pc, na sport neostava cas ani chut...
samozrejme potom je clovek vecer napnuty ako struna, nervozny, tak na "uvolnenie" pouzije alkohol. zo zaciatku jeden drink, neskor viac a viac. ku koncu som nemal problem stiahnut 7čku vina pravidelne kazdy vecer.
potom som sice zaspal ale rano sa budim zasa unaveny. jednou vetou by sa to dalo opisat ako "dlhodobo vybite baterky"
cele zle!
momentalne drzim "ramadám"-prisne abstinujem, snazim sa jest zeleninu a minimum masa, ale hnacka stale pretrvava. povodne som si myslel, ze to je z toho vina(predsa obsahuje siricitany ktore maju laxativny ucinok) a zlej stravy ale ked mi nepresla ani po dvoch mesiacoch bez chlastu zacal som po tom patrat a dostal som sa az na tieto stranky.
som cerstvy 40tnik.

bubo9999

aj ja mam taky roblem uz asi 3-4 mesiace mam hnacky a tak isto ked nieco zjem tak ma rozboli brucho a totalne grulenie v crevach potrebovala by som radu co mam robit ja prave vracujem v zahranici a tu neverim doktorom.

RNG

roznych druhov e-coli je hromada. Len niektore su vyslovene telu skodlive(O157 napriklad). To iste plati na salmonely.

[zruseny12]

trochu som si o tom nieco precitala dala som si do googla E.COLI LIECBA
tak tam pisu,ze mikrob e.coli sa bezne nachadza v ludskom tele...ale moze sa premnozit,vtedy je to zle...
podla toho,co tam pisu mali by predpisovat na to antib.
bolo by najlepsie,keby sa tu niekto vyjadril,kto mal taky problem ako ty s E.COLI...a jeho skusenosti keby napisal,
ja s tym nemam skusenosti...

[zruseny12]

LEJN
tak na toto ti neodpoviem,lebo som len laik...ci s krvi-mozno na infekcnom z krvi ti zistia...
inak ked si mala e.coli,a nerobili nic s tebou,tak mozno sa zasa chcu presvedcit,ci este to mas.../ale zujimave,ze ti nenasadili nejaku liecbu,alebo neporadili,ako sa stravovat a dostat sa s toho/

RNG

lejn, hnacky su sposobene nespravnou florou v crevach hlavne.Obcas moze byt hnacka aj z nespravneho jedla, ale pravidelne hnacky nasvedcuju na nespravnu floru.
Cast toho moze byt osidlenim criev roznymi parazitnymi kulturami alebo skodlivymi bakteriami(candida, plesne, e-coli, camphylobacter, salmonela, clostridium dificile)
Na hnacky mam pomerne ucinny recept:
Llyzica psylia, 7 gramov(vysypat 15 kapsuli ) collostra pomiesat dobre, zaliat poharom vody, pomiesat a okamzite vypit. Po 2 hodinach zobrat silne probiotikum. Toto opakovat kazdych osem hodin. Obvykle den, max 2 dni problem hnaciek vyriesi, nech bola pricina akakolvek.
Jedine, co je "vzdorovitejsie" je candida a clostridium difficile.
Na candidu odporucam tyzden az 2 protikandidivej(bezsacharidovej prisne) diety a doplnkov(oreganovy olej, kokosovy olej, roztok citricidalu)
Na clostridium pomoze roztok citricidalu a hlavne nase vlastne probiotika, kde by som odporucil pouzit masivne davky kultur obsahujucich mnozstvo roznych, ako napr vyrobobky firmy Swanson pod menom "Soil based microorganizms" a silny "Ultimate probiotics".
Kombinacia tychto dvoch velmi pravdepodobne vytlaci akekolvek parazitne kultury.