Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

RNG

Vsetky traviace problemy sa daju adresovat kyselinamimalebo enzymami, alebo vlakninami, alebo probiotikami a tiez roznymi potravinovymi doplnkami na zlepsenie flory(pripadne ine: absorbenty a detoxifikatory a protiparaziticke prostriedky.)

katarina

Ahoj aj ja mam podobne problemy no od kedy beriem Duspatalin je to o vela lepsie.Liek je myorelaxans a uvolnuje stahy a krce criev.Skus zajist za lekarom a spytat sa ci to nemoze byt Syndrom drazdiveho creva, to znamena ze na vsetok stres a nepohodu reagujes hnackami. Zvalst hned rano to byvalo u mna.Ak to nebude toto tak aj pri celiakii su podobne problemy. A navyse to byva pri alergii na laktozu-v mlieku.
Tak vsetko zvas a porad sa s doktorom.Vela stastia

[zruseny12]

Ahoj lejn,ja ta chapem,viem ake to je byt stale unavena a bez nalady...ved to cloveka ani nic nebavi,skus tie enzymi,mozno to je tvoja posledna nadej,a ked si v stresse tak tie vit.sk.B by si mala uzivat,lebo stress nici v tele vit.sk.B...preto aj ja som ich mala malo,a bola som vo velmi velkom stresse...to mi oprave na tej kapke zistili lekar...aj dokonca sa tam ukazal stress...mam to na obrazku...maj sa krasne...zajtra pekny den prajem...pa

lejn

tak to je fajn ked sa citis dobre len aby to tak bolo stale ze? tiez si myslim ze ten stres je riadna... ale ja takto fungujem stale ani si to mozno uz neuvdomujem ale chcem si este dokupit tie enzymi ci mi nepomozu uvidime. Ale riadne ma to stve uz sa aj priatel na mna hneva lebo stale mam taku naladu lepsie povedane ziadnu. Som jak bez duse nechapem ze mi nikto neviem pomoct, nevie najst pricinu preco.. aby mi tak nebolo ved to nie je normalne kazdy den to iste...

[zruseny12]

ja by som to nechcela zakriknut,ale uz je to ok,ale pred 2tyzdnami to tak nebolo...tak ti budem drzat palce aby sa ti darilo...a zvladla si to na vybornu...

[zruseny12]

Ahoj,ja sa mam vramci moznosti dobre...takze to, co ti predpisali na kapke stale nezabera vobec...ziadne zlepsenie?mozno to bude koli tomu stressu...