Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

[zruseny12]

RNG,jasne to viem,ze naraz nemozem prestat jest to aj upozornovali v tej knihe...ja som toto robila uz tomu je dlho...a pomohlo mi to velmi....jedla som to co mi neskodilo,jeden den nikomu nezaskodi nejest...a potom som zacinala tak,ze som vedela,ze napr.jablka mi neskodia tak tie som jedla,casto a k nim som pridavala potraviny postupne...pomohlo mi to velmi,ale jasne kto sa na to neciti,tak to nemoze sam robit...

RNG

Maria, vylucovaci system je jediny, ako najdes co ti v strave vadi.
Potom mozes pripadne urobit aj pokus, ktore enzymi a kolko ti treba, aby si bola schopna stravit aj tie jedla, co ti sposobuju problemy.
Lebo ked ludie vylucia privela vselicoho, nedostanu dost roznych zivin a potom trpia.

RNG

collostrum je prve materske mlieko, par dni po porode.
Ktava po oteleni ma tiez kollostrum(tak ako kazdy cicavec) ale to je ovela bohatsie na rozne latky ako ludske. Takze toto tu spominam casto ako antimikrobialne, supervyzivu a uzasny zdroj ochrannych imunoglobulinov. Samozrejme ho drzim aj v predajniach, kapsule z obsahom collostra s 25% imunoglobulinu.

[zruseny12]

tento postup som si nasla v knihe,tam radia aby to clovek sam neskusal,ale ja som to rizkla.jeden den som nic nejedla,trochu som sa precistila a zacala som jest a zapisovat si to do zosita-robila som si taky dennik...no a potom reakcie na potraviny...postupne som ich potom vylucovala...podla toho aka bola reakcia...toto mi velmi pomohlo...

[zruseny12]

lejn aj ja idem na tieto vysetrenia na celiakiu...ale ja si tiez myslim,ze mi nic nenajdu,mne sa trati vapnik...preto tam idem poslali ma z osteocentra....ale ja ani necakam kedy mi nieco najdu,kupila som si,no kupila objednala som si enzymi na travenie od RNG...ale tiez som mala take hnacky ako ty,tie su chvala bohu prec...skus pit caj DUBOVEJ KORY/JE AJ NA KUPEL ,ALE DA SA KUPIT AJ PORCVANY/...VIEM,AKE TO JE KED JE CLOVEK BEZRADNY...ALEBO POKUS SA KUPIT SI CAJ Z PUSKVORCA Z LEKARNE...JE NA ZALUDOK...ALEBO KOZIE MLIEKO-AJ TABLETY SU DOBRE TAK SOM POCULA,AJ JA ICH BUDEM SKUSAT...ked ti nemozu prist na nic,musis skusat a vylucovat,co ti skodi a co pomaha...jedine tak prides na to...ja som tak robila ked mi vadili potraviny a nevedela som ktore,tak som si ich vyslovene zapisovala a hned reakcie....a postupne som prisla na to co mi skodi a co nie...

RNG

lein, uviedol som viackrat kombinaciu, psylium(10 gramov)
collostrum(7 gramov, vysypat 15 kapsul do psylia zmiesat dobre)

A dve hodiny na to probiotika s jablkom,
Opakovat po osmych hodinach a az dovtedy kym hnacky neprestanu.
Potom este brat aspon tyzden probiotika kazdy den, pre istotu.

RNG

sp enzym(serrapeptaza) je proteolyticky, tj bielkoviny rozkladajuci enzym Ked ho zoberies na prazdny zaludok dostane sa rovno do krvi a do tela a tam cisti.
Ked ho zoberies s jedlom, rozlozi ti nejaku cast bielkovin v jedle a tym sa vycerpa, tj do krvi sa nedostane z neho nic.
Serrapeptazu obvykle nedoporucujem na bezne pripady enzymatickeho cistenia, lebo v ucinnych davkach(60 000 jednotiek+ denne) je zatial pridraha.
Naj;lacnejsi na ucinok je Pankreatin, potom Multienzyme a Super multienzyme. Bromelain, papain, serrapeptaza, nattokinaza su specificke len bielkovinne enzymi, z coho posledne dva su hlavne na rozpustanie krvnych zrazenin velmi ucinne.

lejn

rng obraciam sa na teba nakoniec som bola na kolonoskopiu nenasli mi tam nic potom som sla aj na gastroskopiu kde mi brali aj biopsiu ci nejde o celiakiu ale tiez to bolo negativne nevies o co by to mohlo este ist? mam taky pocit ze aj lekary su uz v koncoch lebo ma neposielaju zatial na ziadne vyssetrenie ...