Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

RNG

Maria, velmi vela enzymov a koenzymov v tele su specificke na jednu ulohu. Ale vonkajsie, zo surovej stravy su povacsine enzymi rozkladu, ktore nam pomahaju cistit telo a stravit(rozlozit) rozne jedla.
Serrapeptaza je enzym povodne ziskavany z larvy hodvabnika, ktory ho pouzival na rozpustenie zamotku(kukly) aby mohol vyliezt von a premenit sa na motyla.
Enzym je teda silne rozbijajuci bielkovinne struktury, z ktorych je hodvabnikover vlakno(hodvab) zlozeny.
V cine sa vyluh z kukiel pouzival vyse tisic rokov na presne to iste, co dnes laboratorne pripravene koncentraty: na cistenie tela a tym proti zapalom sposobenym zamorenim.

RNG

maria, vsetky enzymi brane na prazdny zaludok cistia telo od roznych zhlukov,hlienov a zabudovanych toxinov, dokonca pomahaju odstranit rozne nefunkcne tkaniva.
SP enzym firmy Valosun obsahuje serrathiopeptiazu(serrapeptazu) ale firma ako obvykle nepise, kolko jednotiek sa nachadza v nej.
Odporucane je 60 000 jednotiek plus denne serrapeptazy.
Klinicke pouzitie je hlavne ako enzymaticke cistenie tela(pri roznych zapaloch sposobenych zamorenim) a tiez rozbija firbiny a tromboidy(krvne zrazeniny v cievach) ucinnejsie ako heparin. Samozrejme len vtedy, ked je pouzivany v klinicky ucinnych davkach a to u tohoto produktu neviem povedat, kedze tam aktivita(pocet proteolytickych jednotiek na tabletu) nie je vobec napisany.

[zruseny12]

tak jasne radsej to nebudem riesit,lebo sa to ustalilo po acidof.mlieku...a o narkoze viem svoje par krat som uz bola pod narkozou a mne uz samotna narkoza nahana strach,lebo raz preomnou nemohli pacientku zobudit...to su tie zle skusenosti....a potom ich mas na cely zivot.ale ked bude treba tak co uz narobim...tak ti prajem aby ti sluzilo zdravie...pekny den prajem...frey

frey

mariaa, no to je nejaka blbost. Ja som tri dni pred vysetrenim normalne jedla,akurat som musela jest lahko stravitelne veci, proste ziadne supky,kostky,strukoviny a tak..Den pred vysetrenim som sa normalne naranajkovala rano, na obed som si dala cisty vyvar a potom som vypila dva litre saratice (medzi 13 a 18 hod), poviem ti,na wecku som bola asi 30x a minula som cely pityol:)))))potom este flaska mineraalky a rano na vysetrenie..najhorsie z celeho bolo to behanie na zachod:)Pokial nemas problemy tak neries,..ale ak sa ti to v intervaloch vracia,mala by si ist. Ked ti ani nic nenajdu,vezmu ti vzorku sliznice a z tej mozno zistia viac..zle vstrebavanie,alebo zlu mikrofloru. Da sa to prezit a narkoza je fakt srandovna:))

[zruseny12]

k tym Enzymom,ja som objavila predcasom SP-enzym/pouziva sa na odhlienenie a na zapaly v tele/a mozem povedat ,ze je velmi dobry....

[zruseny12]

frey,ja som mala az 3dni nejest a postupne nejak pit vodu...nejaku kupenu z lekarne...no podstatne je,ze creva sa mi napravili...aspon zatial a dufam,ze to aj tak ostane...aj tak neviem ci
nebudem musiet ist na vysetrenie,lebo mi chyba vapnik a ten tyzden idem do osteocentra na odbery a tam som citala,ze kym cloveku nezistia preco sa mu trati vapnik spolupracuju z gastroent.UROLOGOM ATD.takze mozno ma to aj tak neminie...uvidime...

RNG

Lekari predsa nemozu predpisovat to o com nic nevedia. A nemozu o tom vediet nic, kedze sa to zatial este neuci na medickych fakultach, ktore su ovladane farmaceutickuym pristupom k lieceniu patentovanymi chemikaliamy a nie prerodnymi latkami, hlavne potravinam,i a potravinovymi doplnkami.
Maloktory lekar studuje zo zdrojov svojich kolegov, ktori sa zaoberaju vyskumom a pouzivanim prirodnych l;atok. Medicky priemysel proti tejto "spinavej konkurencii" tvrdo bojuje ocienovanim a rozsirovanim dezinformacie. Idu az tak daleko, ze osobne prenasleduju uspesnych lekarov, ktori sa odvazia liecit inac, nez farmaceutikami a zauzivanymi prostriedkami.Takze napr v USA az 70 % lekarov potajomky pouziva potravinove doplnky, ale menej, nez 3% sa ich odvazi poradit(uz vobec nie oficialne predpisat!) svojim pacientom.
Oficialne ich od doplnkov vsemozne odhovaraju, dokonca sa im tvrdo vyhrazaju, a popritom ich sami po tajomke beru......

lejn

frey neviem ci hovoris o tom vysetreni ale ja som nedrzala hladovku 3 dni ja som den pred vysetrenim jedna nieco lahsie az do obedu potom zoberies to prehanadlo a uz len pijes vodu az kym nejdes spat je to v navode a potom na druhy den sa ide na vysetenie...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Každodenné hnačky a nafúknuté brucho! - Fórum - ZDRAVIE.sk