Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

[zruseny12]

prepac zabudlla som napisat,asi ano,lebo ja som chcela k nemu ist,ale tak sa mi to zacalo lepsit tak som nesla,ale treba sa objednat...ked som mu volala,tak mi povedal,ze sa mam objednat u sestricky...

[zruseny12]

Letna 45,Kosice tam ma gastroentologicku ambulanciu,hned dole a napravo...a tam sa aj chodi poobede na zivu kvapku krvi...c.tel.kde sa mozes inf.55/6232640

[zruseny12]

jaj,aha tak ked nechces ist na to vysetrenie tak potom je to tazke,ja som tiez nesla na jedno vysetrenie,ale moja gastroen.mala podozrenie na celiakiu,tak ja som trochu zacala sa stravovat ako keby som ju mala,zacala som pit acid.mlieko a psylium pouzivam,tak sa mi to vsetko zlepsilo a aj B-komplex je dobry na stress...ale tebe tusim liecne vyr.skodia...tak potom tazko sa budes liecit...a ja som myslela,ze nie na kvapku krvi,ale normalne Dr.Pavlov je aj gastroentolog,doobedu ordinuje ako gastroentog...tak tak som myslela a az poobede ma kvapku krvi....

suedenim

a este nieco...neviem preco,ale ked idem spat a celu noc ma tak nafukuje, ze keby niekto vedla mna spal,tak ho to zobudi:(( a rano uz len bezim:(((

suedenim

Ja som mala tiez dlho take problemy (vlastne sa mi to teraz aj casto vracia) ale gastro mi predpisala Ursofalk,uz ked som jej plakala v ordinacii (tvrdila ze vraj to mam len zo stresu,ale mala som problemy aj ked som stres nemala)..brala som ich tri tyzdne a ez tie tri tyzdne som sa mala uuplne fajn,nemala som najmensi problem. Ja mam vo vseobecnosti problemy s pecenou,tak skusila toto a neviem preco,ale zabralo..to bolo asi pred pol rokom,odvtedy som tam nebola. Teraz mam skuskove a moje ranajky vyzeraju asi tak: Psyllium, cierne uhlie,probiotika, B-complex, Guaracuran a mozem ist do skoly :(((((

Anett

Ahoj Lejn, mna napadla taka vec, ze ci si skusala stravovat sa podla krvnej skupiny? Mne to velmi pomohlo, mala som tiez problem s nafukovanim a traviace tazkosti. Napis mi na mail ak mas otazky ohladne tohoto lebo nechodim sem casto.

lejn

mariaa ja viem ja som tam bola na tej kvapky krvi a tu gastreontorolog aj by vedel ze co ma mi robit ale ja odmietam ist na colonoskopiu vies? v tom je ten problem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Každodenné hnačky a nafúknuté brucho! - Fórum - ZDRAVIE.sk