Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

lejn

rng volaju sa Digestive enzymes a je tam napisane ze obsahuje aj Betain HCl a taktiez aj ze sa maju uzivat pocas jedla... neviem co by som mala este napisat...

RNG

obsah laktozy v doplnkoch je len stopovy. Len ludia velmi alergicky na to reaguju.
Lejn, nepoznam tvoj problem ani ake enzymi si si kupila, takze je mi tazko odporucat davku. Ja sa snazim dovazat len silne ucinne zmesy, takze z nich staci brat 2 tabletku ci uz na cistenie tela na prazdny zaludok alebo na stravenie jedla s jedlom.
Samozrejme sa to tyka nie malych jediel alebo trochu ovocia, ale hl;avne velkych a plnych bielkovin(maso, syry, strukoviny) alebo takych jediel, ktore u jednotlivca sposobuju naduvanie alebo "lezia v zaludku ako tehla"
Niektori potrebuje dodat aj extra Betain HCl na podporenie aktivity enzymov.

lejn

Rng dnes som si kupila enzymi. kedy ich mam uzivat? v kazdom jedle alebo len v tych vacsich porciach ako obed.. a kolko ich mam brat denne?

lejn

rng prave som sa docitala ze probiotika - probiofix a ac-zymes obsahuju mlieko. je to mozne ze preto po vyse mesiaci nevydim ziadne zmeni? aj ked vsade pocujem zeby som mala vysadit mlieko a aj vsetky mliecne vyrobky. mala by som ich zmenit?

lejn

RNG prave som sa docitala ze probiotika - probiofix obsahuju mlieko. je to mozne ze preto po vyse mesiaci nevydim ziadne zmeni? aj ked vsade pocujem zeby som mala vysadit mlieko a aj vsetky mliecne vyrobky. mala by som ich zmenit?

RNG

Aloe je velmi upokojujuce na zaludok, hojive. A ma rozne ine mierne dobre ucinky v tele.
Obsahuje vzacne polysacharidy, hlavne galatozu, ktora ma rozne funkcie v bunkovych stenach, tiez rozne stopove mineraly, hlavne ked zberana z divokorastucich aloe barbadiensis, nie na poli pestovanych.
Davka je 4x2 lyzice cisteho nepasterizovaneho gelu

[zruseny12]

Ahoj lejn...diky za opytanie ja sa mam ok,ked nepocitam na to bolenie chrbtice,ale ma aj vtedy bolim ked sedim doma,alebo lezim,chodim do prace...tak mam menej casu na PC,a vecer chodim skoro spat...a ty sa mas asi zle,ked ako stale...aj ty sa mi maj krasne a nech uz ti je lepsie...tak dnes mi druh pisal ze test v lekarni na Celiakiu nemaju v CZ....maj sa krasne...neboj stale sa ozvem,ale az k veceru,lebo vtedy chodim domov a este podla toho ako sa citim....uz by som mala tiez ist na kvapku krvi,ale asi pojdem az na dalsi mesiac....pa