Bolesti chrbtice

stanislavka

Cviky na bolest chrbtice mi pomahaju ale zistila som ze este lepsie pre mna je ked idem do vyrivky tam kde su take silne prudy a to ti perfektne premasiruje chrbticu a ta horuca voda ti uvolni svalstvo.. ja som nasla take vyrivky maju vo welnese devin www.hoteldevin.sk odporucam :)

timejskaJ

mne dnes v noci mravcilo v prstoch na nohach, som sa na to zobudila o jednej nad ranom a do tretej som uz potom nevedela zaspat :( neznasam to.

syllona

Coja a ty čo máš konkrétne na mysli? Lebo som to akosi nepochopila. Akože z čoho ti môže zaľahnúť v uchu?

zuzinata

Pri tinituse ti moze bezne aj zalahnut v uchu, ono to v podstate spolu aj dost uzko suvisi. Navyse je vacsia pravdepodobnost, ze ho "chytia" ludia s poruchami sluchu ako uplne zdravy clovek.
Mozes pocitovat aj taky akoby tlak, to je taktiez sprievodny znak. Cize nic prijemne.

coja

ale vie z toho niekedy aj zalahnut v uchu? lebo to tiez tak raz za cas mavam a ked uz, tak to trva aj cely den. ale akoze absolutne netusim z coho.

stanka292

ono to nie je vyslovene neprijemne. ked sa to objavi raz za cas, je to relativne v pohode, ale ak by sa ti to dialo na dennej baze, neviem, ci by si to opisovala ako prijemne.

coja

a to sa ako prejavuje? to je len ako take steklenie, ci? vsak to sa da teoreticky vydrzat, nie? to vobec nemusi byt take strasne, aby som s tym k lekarovi musela ist. ale tak chapem, kazdy sme iny, ale toto podla mna nie je nic take, co by musel vidiet doktor.

syllona

Zuzinata a to musíš ako dlho užívať, aby to mravčenie prestalo? A to je jedno, či ide o prsty na rukách alebo o nohy? Zaberá to na oboje? Nemáš skúsenosť?