Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti chrbtice

eliss

Dobrý deň. Mám 14 rokov a už približne týždeň ma trápia bolesti v krku a v krížoch..ale bolia ma kosti. Všila som si to v škole keď som dlhšie sedela zle. Prejde ma ta bolesť? poraďte mi či s tym mám ísť k lekarovi alebo nie. Mám aj obmedzený pohyb kôli týmto bolestiam. Ďakujem eliss...moja adresa: aksilem@azet.sk

[zruseny12]

uvidis jajboli ak to zacnes brat pomoze ti to....ja by som na tvojom mieste hned zacala brat,lebo stracas cas...a ked mas malo vapnika....to nie je sranda...

dr.jajbolí

Ja neberiem na kosti nic, brala som condrosulf, kým som chodila na reumatológiu. Už ma neobjednali, a ja som tam bola asi pred 3 rokmi.Preventívne beriem myolastan a teraz, ako som bola u toho lekára, čo som spomínala, tak mi doporučil plno liekov, ktoré som si aj zakúpila, ale ešte som ich nezačala brať, lebo beriem antibiotiká na tie zuby. V utorok zase idem do kresla...

[zruseny12]

ja mam taku knihu:JEDLO AKO JED,JEDLO AKO LIEK,a tam som citala, co vsetko sposobuje nedostatok vapnika,a to mam aj nedostatok vitaminu sk.B,a to tiez je velmi dolezite pre telo...jaj hotova troska...:0((((.....no co uz tak na 90%som si pomohla uz,a prave ako som zacala chodit do prace niektore veci sa mi zase zacali prejavovat ako hemero.lebo stale sedim celych 8hod.a niekedy mi zviera hrdlo...ale,hovorim odkedy beriem tie doplnky tak sa to zlepsilo ,ale na 100% to uz nikdy zdrava nebudem...ale som rada,ze aj tak to je na tych 90%....lebo ja som si myslela,ze uz v bolestiach budem cely zivot az do smrti...:0(((.....

[zruseny12]

sak prave,ja mam viac chorob ako zdravich veci na sebe,a to som este nepisala o traveni a valsoch ako mi vypaduju alergie...proste cely clovek ma boli...na tie krce?/ze vraj to je ta tetania/a ja ju mam z nedostatku vapnika...a ta osteochondroza,ze vraj je znamkou odvapnenych kosti...takze mozes to mat aj ty tie krce s toho...a beries doplnky na kosti nejake?....mne aj na nohach niekedy tak kruti prsty,ze mam dost aj krk tie svaly ako mas tiez dobre ma niekedy nezadusi...teraz ako beriem tie doplnky trochu sa to zlepsilo...aj pri krizoch ked sa napnem tak dostanem do tych svalou taky krc,ze mam dost :0((((......

dr.jajbolí

Pozriem si tú stránku, prosím ťa pekne, veď ty si chorejšia, ako som si myslela!!! Tie kŕče mávam aj ja: v dlaniach, v lýtkach, medzi lopatkami, vnútorná strana stehna, ale stále len na pravej nohe, v prstoch, atď, ale tie stehná..aúúúúúúúú, to bolí veľmi. A čo si dávaš, keď máš tie kŕče? Mamka moja má nejaké čierne malé tbl.neviem, čo to je, ale ja som to ešte žiadnemu Dr. nehovorila, ako ma trápia kŕče, lebo sa už hambím, že mám toľko Dg.

[zruseny12]

zase si natukaj www.novycasprezeny.sk a do vyhladavaca si daj chrbtica a cviky,alebo skus cviky na brycho a tam ti to ukaze...mna bolia aj nohy strasne,lebo mam hemeroidy 2stup.a tym padom oslabene cievy a ako mam mierne odvapnene kosti tak mi pada klenba a bolia ma aj klby krize a ako mam tetaniu tak dostavam krce v lytkach...no radsej by som menovala,co mi nie je ako co mi je....:0((((..........

dr.jajbolí

No mne na nohy nedávali elektro. Mňa bolieva driekova a medzilopatková časť. Viem, že mi dobre robí suché teplo, teda deka alebo hrubý sveter kolo pása. Ale aj tak by som nedbala, keby mi niekto sem napísal zopár brušných cvikov na zoslabenú chrbticu, lebo vyklápačky a také niečo nesmiem robiť. Už ste po obede, po kávičke?

[zruseny12]

jajboli,ja som tiez chodila na elektroliecbu,ale ta mi nerobila dobre /z nohami/po dvoch alebo troch dnoch som sa nemohla postavit na nohy robili sa mi modriny a triasli sa mi nohy,a rehabil.na chrbat tiez mi nerobi dobre ta drsnejsia len ta jemna masaz,a doma mi druh robi taku masaz mam taku vec na prekrvenie,to mi velmi pomaha a velmi tepla kupel mi tiez pomaha/hoci ja by som sa nemala kupat v horucej vode....prave,ja som sa tiez zo zaciatku nutila a teraz aspon raz do dna sa musim ponatahovat...a ver mi je to dobra vec a ked to zanedbam tak hned to citim na sebe...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti chrbtice - Fórum - ZDRAVIE.sk