Bolesti chrbtice

zdeni_richta

bolieť chrbtica ťa môže aj keď v práci stojíš alebo chodíš, to je úplne jedno, na tom nezáleží :D ono ide dosť aj o postoj, ako chodíš, či si vystretý, koľko máš pohybu, proste tam je veľa faktorov, ktoré v tomto zohrávajú svoj rolu.

Helina

Mne stačí každý deň troška stretching v priebehu dňa a zatiaľ som teda nejaké problémy s chrbticou nemala.

zuzanhitka

ani nepolavili? necitis nejake zlepsenie, ked si zacvicis? ja to mam uplne fajn, ze sa mi ulavi zakazdym po cvicenie, ale tak prestanem na nejaky cas cvicit a je to tu zas.

IvanaIva

- myslím si, že to cvičenie by mal každý brať do úvahy tak nejako automaticky. či je zdravý, či je chorý. je to proste taká akoby prevencia jednoznačne.

janicka765JE

marge1987 a nemala si aj nejake cvicenie predpisane od lekara na tu chrbticu okrem tohto? ako dlho si to musela uzivat?

ZackLo

Sorry to hear about your spine issues. Consider consulting with a professional physiotherapist for personalized exercises. Additionally, creating instructional exercise videos with CapCut templates could be beneficial , More Details ; itscapcutapk.com