Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

panická porucha

Príspevok v téme: panická porucha
panikarka

ahojte tí čo panickou poruchou. Mám na vás takúto otázku, štvrtý mesiac beriem cipralex zo začiatku bolo horšie potom lepšie. A teraz sa mi ataky vracaju každý týždeň najviac ráno a momentálne je kľudné obdobie a lieky beriem pravidelne.Dá sa proti tomu nejako bojovať? Som už v koncoch ...dakujem za každú odpoved.

gola

Panicky strach. Skusila si psychoterapiu?? Je to ovela ucinnejsie ako lieky. Vymakni dobreho psychologa a mas vyhrate! Nad strachom zvytaziws len tak, ked sa mu budes stavat a nie utekat pred nik. Plati to aj o panickom

majka_

no ja ti odpoviem trosku z ineho konca :o). mne psychiatricka diagnostikovala panicku poruchu (i ked nepovedala, ze z coho mam panicky strach... ja to neviem a ak aj mam strach, tak mi to nepripada ako panicky :o)). dala mi nejake lieky (uz davnejsie), ale od tych mi bolo nevolno (zrejme si trebalo zvyknut, ale ja som si nezvykla). tak som ich potom prestala brat (hovorila, ak mi bude nevolno, mam prestat s nimi) a vies co? tie pocity uzkosti a strach sa pomaly vytraca. no... ja viem, ze clovek sa boji cely zivot :o). ja napr. sa do konca zivota budem bat plavania a jazdy na koni. pri plavani som sa takmer utopila a z kona som spadla... takze tie 2 cinnosti uz v zivote neskusim a budem sa ich bat. ale na druhej strane si myslim, ze mat strach je nieco normalne. ved iba NEBOJSA z rozpravky sa nicoho a nikoho nebal :o). skus sa pozozpravat s lekarkou, ci sa neda tvoj problem riesit aj inak nez liekmi. ja som ten panicky strach "vyriesila" viac-menej tak, ze sa snazim pozerat na svet s usmevom, i ked to nemam lahke. ale si hovorim, ze co budem mat z toho, ked sa budem vsetkeho bat a zo vsetkeho sa trapit? NIC! :o) drzim palce.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

panická porucha - Fórum - ZDRAVIE.sk