Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocit potreby ist na WC pri sexe

Príspevok v téme: Pocit potreby ist na WC pri sexe
matko99

Ahojte ,takze rovno k veci.Sex s partnerkou vypada asi tak ze bud sa ja spravim moc rychlo (ale to nechcem riesit(kupil som si DUREX PERFORMACE uvidime co to spravi)no ale ide oto ze ked aj vzdrzim dlksie ,musime sex ukoncit,pretoze partnerka ma pocit ze sa jej chce cikat ...neviete preco ? pri prstovani ma obcas tiez taky pocit hlavne ked viac tlacim na prednu stenu vaginy zvnutra,avsak jeden ci dva prsty niesu to co penis ,cize ten pocit pri prstovani je akoby zanedbatelny ...skusali sme uz aj viacere polohy a nic :( neviete pomoct?

mia

ja mam taky isty problem, vzdy ked idem k priatelovi, viez ze sa budeme milovat, tak v ten den sa snazim menej pit aby mi nebolo treba cikat.aj predtym ako zacneme idem na zachod, ale tym ako do mna vika mam pocit ze sa pomocim, a nemôzem sa na to sustredidt a preto asi som ani nikdy nemala orgazmus.niekedy mam aj pocit ze by som ho mozno aj dosiahla, ale vtedy si akokeby uvedomim ze mi treba cicakat, tak uplne moje vzrusenie upadne, a prestanem byt vlhka, a uz len cakam kedy sa priatel spravi

aaaa

mne sa este stava ze ked to dlho robime okrem toho ze zacinam citit potrebu ist na wc zacina ma to aj stipat...dost neprijemne a vtedy uz nie som schopna pokracovat...neviete cim to je?

tessyyyy

Tiež som počula, že to môže byť tesne pred vaginálnym orgazmom, ale myslím, že mne by to hádam bolo aj trápne, keby som striekala... vám nie? Je to fajn pre muža vedieť, že nám vie urobiť tak dobre, alebo je to trápne aj Vám??

Ucitel

Kto sa chce dozvedieť viac nech mi napíše na Samotar3@azet.sk a nech napíše aj Tému pocit na Wc pri sexe.....nieje to nič vážne ale prekvpujúco dobré...

kempa

ahoj,no viem ako sa citis a toto iste zazivam ja pri mojom priatelovi...aj on ma z toho depku..a este horcie je to,ze ja sa pri sexe nedokazem spravit a vzdy ked sexujeme tak sa mi chce cikat tak to musime prerusit a ked sa vycikam pokracujeme,ale uz to nie je ono...on chce dokazat to,ze ja sa spravim ale nejde to...ja sa dokazem len pri lizani..

isa

ahojkyy :)
noo.. jj p´mate tu vsetci pravdu.. ale u mna to bolo trochu inak.. tiez som mavala tento pocit.. zakazdym sme to museli niekolkokrat prerusit aby som isla na wc a nic moc to nebolo no.. a potom mi priatel raz navrhol.. ze nech sa aj pocikam.. ze mu to nevadi..
a tak sa aj stalo.. tomu ze sa mi chce curat som vobec nevenovala poroznost.. a bola som uplne uvolnena.. a vtedy to prislo.. uzasny orgazmus a striekala som :P bolo to supeeeeeeeer.. a priatela to hroszne vzrusilo.. a odvtedy striekam stale.. a ako zistim ze to na mna ide? mam pocit ze sa mi chce cikat :)) tak sa drzteee.. a skuste to. mozno to bude prave toto

jkhkd

Ide o to, ze penis tlaci na mocovy mechur, co tvoja draha pocituje ako okamzite nutkanie ist mocit. Z mojich skusenosti - ked sa mi chce mocit len "trosku", som vzrusenejsia a lahsie dosiahnem O. Ked vsak musim fakt venovat vsetku pozornost tomu, ze potrebujem ist na wc, zo sexu nemam nic a niekedy ma aj zacne boliet v podbrusku. Ked sa jej chce cikat, nech sa ide vycikat a mozete predsa pokracovat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pocit potreby ist na WC pri sexe - Fórum - ZDRAVIE.sk