Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Palette color XXL XCite

Príspevok v téme: Palette color XXL XCite
lenocka1

Ahojte babenky ! mate niekto tento sampon?Je od palette v takom sacku myslim na 8 umyti ..Chcela by som cierny..mate ho niekto?ked mam huste a dlhe vlasy staci 1 balik?ci 2,Palette color XXL XCites poradtee..ide mi viacmenej len o zvyraznenie farby mam taku tmavo tmavo hnedu a cierna s ami straasne paci :D

atanka

Ahojte babenky!Rada by som sa s vami poradila... mam 17 rokov,dlhe a huste,vlnave vlasy a som tmava brunetka.Rada by som vyskusala farbu xxl... najprv šampón ale neviem aky odtien .prosim poradte... dakujem

jessika

ak mas huste a dlhe vlasy tak jednoznacne 2sacky.ciernej farby sa nezbavis,trocha ti zbledne ale urcite sa nevymyje uplne.

lenocka1

a ked si dam 2 sacky nechyti to az mooc?noo a etse ak si to uz dam a nebude sa mi to lubit tak ak si to kazdy den umyjem tak za 8 dni to zmizne?

jassika

ahoj,ja som si dala palette XXL tu ciernomodru,ale iba zo zufalstva,pretoze mi hnede farby skoro vobec nechytali a ked ano tak sa hned vymyli.teraz by som sa jej chcela zbavit,lebo mi odrastla a nevyzera to dobre kedze mam svoje vlasy blond,ale na tvojich to bude urcite pekne.daj si dva baliky,ak nie tri,aby si nebola flakata.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Palette color XXL XCite - Fórum - ZDRAVIE.sk