sex -ano alebo nie??.?

Príspevok v téme: sex -ano alebo nie??.?
larita

mam 15 a moj priatel ma 17...chodime spolu takmer pol roka..vlastne na valentina to bude presne:D...no a ide o to ze neviem ci sa mam s nim uz vyspat alebo nie...velmi ho lubim a on by to aj chcel ale ja som trochu nervozna...neviem ze ci to nebude velmi boliet a co mam robit a ci sa mu to bude pacit...raz to uz bolo take ze sme lezali na posteli a bozkavali sme sa a tak..zdoraznujem a tak:D...ale potom som to skoncila...povedal ze je to na mna a ze mu to nevadi ale vyzeral tak sklamane trochu...co mam robit?..velmi ma miluje aj ja jeho ale...

larita

no dnes sme boli spolu vonku...v kine a potom sme sa prechadzali...a on mi len tak z nicoo nic povedal ze -dufam ze nemas pocit ze na teba s tym sexom tlacim...lebo to tak nie je a je to cele len na tebe-....takze tak asi...a dal mi taku malu bielu ruzu..len tak..:)

larita

ewa
tak mozno toto sa stalo tebe ale nevies co je medzi nami...ked mal s rodicmi autonehodu v blave na dialnici a kamarat mi to zavolal do skoly myslela som ze umriem..mali ho operovat a kamos povedal ze ked skoncia ze mi zavola ako to dopadlo...a ja ked som dohovorila tak mi telefon spadol na zem a myslela som ze v tom momente zomriem...nikto ma nemohol upokojit a na dalsiu hodinu som ani nesla a sedela som v satni a len mi tiekli slzy a nemala som chut zastavit to...a ked mi zavolal kamarat ze to dopadlo dobre bol to asi najstastnejsi moment mojho zivota....s nim je to ine ...
proste to nemozes asi pochopit...

moniqa87

na to ci si sama o sebe neskor bude mysliet, ze bola alebo nebola hlupa nechajte ju samu, nas do toho nic...
larita, poviem ti jedno ak o tom niesi presvedcena ty, tak to nerob, ani preto, ze na nom vidis, ze je sklamany. je to tiez mlady chalan a hormony si s nim robia co chcu takze to, ze je sklamany, je pochopitelne, lenze to nie je dovod na to aby si to ty spravila...
pockaj kym sa nebudes bat a kym si budes ista, ze to nebudes lutovat, rob to len kvoli sebe a este nieco, nezabudaj na ohranu

ewa

netvrdim ze by to nemohla byt laska ale je s nim po roka ma 15 a uz chce sex?kam to spejeme stale sa len cudujem ake mlade zabky to uz robia pri prvom pocite ze je to ta najvacsia laska.tiez som v 15 myslela ze chalan,s kt.som chodila bol ten naj a nakoniec to skoncilo rozchodom a po dlhsom case som si nasla ineho a prisla som na to ze v tom veku som bola este voci takymto veciam hlupa...

wee

myslim ze larita ma pravdu..a dobre robi ked sa pyta..vidno ze neni nijaka krpana hlupa... ewa mozno to nieje taka laska ako mi starsi prezivame..ale v kazdom veku sa da laska prezit...kazdy ju preziva inak..a aj podla veku ju prezivas.....cim si starsia hladis aj na ine veci..no ale larita ma na to este cas..je zalubena...nooo a ak sa naozaj lubite myslim ze ten tvoj isto pocka :-)) az sa budes citit pripravena.... povedz mu to :-)

larita

ewa jedina primitivna si tu ty..len za to ze ty asi ani vo svojom veku nevies zazit ten pocit tak mi to nevesaj na nos....su to hluposti ze clovek v 15tich nevie milovat...preco by to tak malo byt?...ked som s nim som strasne stastna a viem ze sa mi nic nemoze stat lebo je pri mne... a ked s nim nie som stale na neho myslim kde je a co robi...nie je to nejaka letna laska na tri dni...bez neho si moj zivot neviem predstavit...a keby nas teraz nieco rozdelilo neviem co by som spravila...nehovorte ze clovek v takom veku nevie co je laska...ak toto laska nie je tak potom ani neexistuje...

vanilyeyes

larita, ak si nie si 100 % ista, tak to NEROB ! Ja som to urobila tiez len kvoli mojmu ex, aj ked som vnutorne nebola na to pripravena a poviem ti, ez som z toho nic nemala... Urcite to NEROB, ak ty sama o tom nie si presvedcena, ze to naozaj chces.