kedy je vhodna doba na prve milovanie s novym partnerom?

janulka1

a myslím si ze cim je to neskor tym je to lepsie...akoze nie az po svadbe:D
ale cim mate neskor sex alebo prve milovanie tym mate viac casu spoznat sa navzajom a prist nato co robi tomu druhemu dobre, co ma rad, ake dotyky a tak...a potom si to aj viac uzivate a ste aj viac uvolneny a nestresujete ci sa mu budem pacit ked ma uvidi ....

janulka1

ja mam 23 a priatel 25....myslim ze vek nie je dolezity...ci mas 18 alebo 30...ide o to ze to chcete obaja a hlavne z lasky k tomu druhemu nie pre vlastnu rozkos...

krisha

s mojim uplne prvym priatelom som sa vyspala az po pol roku, ale to som bola veeelmi mladucka. Neskor to bolo v rozmedzi tyzdna az mesiaca. Zalezi od okolnosti, nalady... Ak uznavas valentinsky sviatok tak preco to nespravit zajtra? Pre niekoho sice gycove, pre niekoho romanticke

flarka

ja som sa s priatelom milovala 1 krat po troch mesiacoch a kedze to bolo pre mna 1 krat,tak som si myslela,ze budem dlho zvazovat a rozhodovat sa a planovat,ale prislo to uplne spontanne a pre mna to bolo krasne,lebo on je ten clovek,ktory mi ukazal,ako je to krasne,ked nie len lasku davas,ale ju aj dostavas:)

meck

ja som s mojim 5 tyzdnov a este sme spolu nespali...
mam ho rada, ale po prredchadzajucich vztahoch sa bojim, ze co ak je uz skoro/neskoro?