Do kolkych tyzdnoch (dnoch) sa da prerusit tehotenstvo..

m25

založ zvlášť tému na to , kde budú prispievať len tie, a bude len o tom ..

ja to riešim hak a semtam aj kondom..
ale čo viem, tak si väčšinou zviažu vajíčkovody..

kiki852

ok mier.
tak teda tie co nechcete mat deti, ako to riesite inak ako antikoncepciou? alebo je tu niekto kto podstupil prerusenie vajcovodov?
dakujem za odpovede

m25

ja tiež nechcem mať deti a čo má byť?!

prestávka- lepšie vziať skôr tú jednu, ako neskôr .. iba si si cyklus posunula, nenarušila ..

soffa

to je kazdeho vec ako sa zariadi,ak tato situacia nastane.ved nikto nevie,co ten danny clovek preziva,a za akych okolnosti doslo k tehotenstvu(znasilnenie,atd).ja respektujem zeny aj tie co sa rozhodli nemat deti.ved to je ich zivot.je to dar,ale niekto po tom netuzi.lebo sme ludia.1000 ludi 1000 chuti....a teraz k teme,zvacsa do 72 hodin,ale to je uz male riziko.,ze k tomu dojde.

kiki852

laura ja takisto nechapem ludi ktori si nevazia ze ziju v "slobodnej" krajine. tak ak chces ja ti ten dar prenecham. ale pockat, to nejde. no nie je to zle vymyslene? ale za to my nemozeme, tak hned nemaj silne reci na ludi s inymi nazormi

prestavka6

Laurina, ano, viem, ale nevedela som, ci som si nenarusila ted 28dnovy cyklus alebo co, ked som zrazu tabletku vzala skor, ako som mala, nebola som si ista, stalo sa mi to prvykrat, inak som velmi opatrna.. Vdaka :)