Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Do kolkych tyzdnoch (dnoch) sa da prerusit tehotenstvo..

kiki852

a vies co, maj svoj nazor, mas nan pravo. ale nemas mi co odpovedat na moju otazku, tak prosim nereaguj. seriozne chcem vediet ako sa da dosiahnut neplodnost bez chirurgickeho zasahu. ak sa neda no co uz, ale taketo veci sa v skolach neucia, lebo sa ludom tlaci do hlavy ze musia rodit za kazdu cenu tak preco ucit o tom ako nerodit. ked nepocitam antikocepcne prostriedky, ale tie nie su konecnym riesenim

macka26

kika.. daj si vybrat maternicu, hus ako ty ju fakt nepotrebuje... alebo si daj vyviazat vajecniky.. nepis tu debiliny... to uz je len hrdinstvo dobit sa basebalkou.. fakt

prestavka6

Laurina, dakujem, neviem ako sa mi to tak podarilo.. Vcera som skoncila ten druhy blister, tak viem, ze treti zacat brat v stredu! :D Snad budem ok, ja uz si predstavujem tehotenske symptomy, bolest brucha, krizov, tak snad to bude prichadzajuca mens. :)

nikki.7

martin72, krásne si to napísal,normálne som sa nad týmto smutným prébehom aj zasmiala pri tvojom príspevku.

tak ako píše jaLENja, je to strašne smutné, že takto dokážeš vôbec rozmýšľať.

Nechcem ťa odsudzovať, sú to tvoje rozhodnutia a len ty vieš, čo ťa k takémuto hroznému činu doviedlo,ale tiež mám vo svojom okolí snažilky a pozerať sa na to, aké smutné sú každý mesiac, keď to nevyjde, je ťažké.

Laurina22

Prestavka mne sa to stalo 2x a nie som tehotna:-)Mysli,ze je to ok:-)nemusis sa bat.Lepsie,ako nevziat tabletku

prestavka6

Laurina, nevies nahodou, ako je to s tou pauzou? Ked som vzala tabl z noveho blistra na 7. a nie 8. den a teda som nemala medzi blistrami 7dnovu pauzu?

kiki852

dam ju tebe kludne, co si kto si ze ma sudis. ja som zodpovedne dozrela k nazoru ze deti nemam rada, matkou nechcem byt, je to lepsie ako rodit deti a nestarat sa o ne lebo az potom zistis ze to nechces robit. ale ty take nieco nepochopis, tak chod rodit a nedavaj tu komentare mimo temy

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Do kolkych tyzdnoch (dnoch) sa da prerusit tehotenstvo.. - Fórum - ZDRAVIE.sk