Do kolkych tyzdnoch (dnoch) sa da prerusit tehotenstvo..

jooj

chel by som sa teda spytat, ze do kolkych tyzdnou od pohlavneho styku je este sanca ze sa tehotenstvu da zabranit, prerusit formou iztia nejakych tabletiek alebo po pripade injekcie..dakujem za odpoved

juj

Mile damy, rada sa podelim s vami o osobnu skusenost. Uzila som liek Escapelle, co je v podstate to iste ako Postinor, 5 hodin po nechranenom pohlavnom styku a bohuzial nezabral. Teraz riesim problem.
Potratove tabletky existuju volaju sa Mifepriston (alebo RU 486), akurat nie su u nas a ani v CR registrovane. Dostat ich v Rakusku, Nemecku, Francuzsku a ostatnych europskych krajinach.

lilii

Ja netvrdim ze potrebne znalosti ma ten kto to prezil, ja hovorim o vzdelani, mam ukoncene take studium aby som vedela o com pisem ale nevadi, nebudem sa hadat, aj tak si budes mysliet svoje. Injekcia zarazaju ma ludia ktori si daju pichnut injekciu a ani nevedia naco im ju niekto pichne, ci je nutna a co sposobuje. Zijeme v takej dobe, v ktorej mas pravo na to aby ti lekar vysvetlil co ide s tebou robit potom by si nemusela pisat taketo bludy. Asteri aj mna soklo to 4 mesiace trvajuce tehotenstvo(a to hovori zena co uz rodila:O)

mifepristone

no pokial viem mifepristone nie su injekcie ale len peroralne tablety.len na upresnenie.pouzivaju sa do 7.tyzdna, ale v tych neskorsich fazach uz treba aj odsat.

asteri

a okrem toho nie je mozne aby si mala dieta 4 mesiace po prvom porode. u ludi trva tehotenstvo normalne 10 lunarnych mesiacov.

asteri

injekcia, urcite sa jednalo len o injekciu na vyvolanie menstruacie. ta nesposobi potrat. u nas naozaj takyto sposob potratu nie je legalny. naozaj.