hemeroidy

avrilka

Bol by tu niekto,kto by mi pomohol.asi mam hemeroidy-totiž asi po každej 2.stolici mam krvacanie a je to aj trochu bolestive,tiež je to okolo mojich dni.citim sa hlupo a nechcem ist s tym k lekarovi.este som nic neskusala,co mi urcite poradite?dikes

RNG

sagarmantha, nie je to hemoroid. Hemoroidy su rozsirene zily-akoby krcove zily v crevach, hlavne v oblasti blizo konecnika.

sagarmantha

Raz za čas:asi raz za mesiac sa mi na východe z konečníka a inokedy nad konečníkom smerom ku kostrči spraví malí vriedok ktorý je dosť bolestivý a ktorý po čase praskne a výjde z neho hnis,sú to hemeroidy alebo nie?Poraďte skor ako pojdem zbytočne k lekárovi.Vďaka

baranica

tak ako ja budem mať za 3 mesiace 18 a už asi pol roka mám pravidelne každý mesiac po alebo kratko pred "svojimi dňami" hemeroidy ...
dosť ma to štve , ako nieje to až tak strašne neznesitené ale skor ja sa strasne vyhecujem a desne sa toho bojim,,,,
ako tie masticky su faj pomahaju ale aj tak..aj ked ma to už nebolí a len tak prevenčne si akoze idme dať tu masticku tak tam furt mam to tam stale mam...
uz som skusala aj akupresúru , v jednej knihe som si o tom nasla...ako mam ten pocit ze to docela funguje
ale aj tak vei mi niekto poradit ako sa toho zbaviť uplne??
len mi prosim nepovedzte ze mam stym ist k lekarovi alebo tam urcite nepojdem bo mi to príde ako desne potupna vec

renet

MáM ZLATú žILU AJ SA SNAŽIM LIEČIŤ ALE CHCEM SA SPÝTAŤ PO KAŽDEJ STOLICI ZO MŇA VÝJDE TAKÝ HNIS ALEBO HLIEŇ.JE TO NORMÁLNE?

ajaja

Može to byt aj tak,to možu byt vnútorné hemoroidy, alebo potom vonkajšie.Pri stolici Ti vylezie von "taká hrčka" a tá je velmi bolestivá.Ale dajú sa kúpit čipky a masti na hemoroidy- Mastu a Faktu.Alebo v lekárni Ti poradia.