Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ŠÉF A JA !!!

Príspevok v téme: ŠÉF A JA !!!
jara

Mám problém.. a to ten, že mi začal tajne vypisovať môj šef, ako ma miluje a túži po mne.. Viem na 100000%, že je to on, pretože mám isté dôkazy, ale on netuší, že to viem.. Poraďte-mám mu dať najavo, že viem, že je to on a porozprávať sa s ním o tom, že to nemá význam a je mi to nepríjemné (ženatý-ja zadaná) alebo mám hrať, že neviem, kto to je i naďalej? nechcem problémy... čo mám robiť.... ?

lea

jara, zalezi na okolnostiach. ak je to jeho firma, mozes mat problem. na mna to tak byvaly sef skusal- vymyslene sluzobky, kde sme boli len my dvaja atd. a raz sa tak v noci cestou v aute na mna vrhol, strhol mi tricko a zacal ma bozkavat na prsia. ked som protestovala, akceptoval, prestal, ale nasledoval vyhadzov. ak je to vsak statna firma alebo je sef len zamestnanec, nie majitel, tak si to nemoze dovolit. nevsimaj si ho, maj ho na haku

akoze nic

rob sa ze o nicom nevies, bud sa prezradi alebo ho to prestane bavit.vies, ak by si mu povedala ze to nema sancu, mozno by zacal zapierat, lebo by sa zlakol,ze ho prezradis atd.

mudra

baby, ja by som to urobila inak. Ja by som sefovi povedala, ze dostavam take maily ale ze ti je toho chlapa vlastne luto, lebo mas tak rada svojho priatela, ze vlastne nikto nema sancu, proste aby vedel,ze nikoho ineho nechces a mohol sa vplnej dostojnosti stiahnut.Lebo ved ty vlastne nevies , ze toje on.:-)

jara

s priateľom máme začínajúci, rozvíjajúci sa vzťah.. nechcem mu to ešte hovoriť.. keď som s ním, nechcem myslieť na problémy a hlavne nie na problémy v práci :-(
asi bude najlepšie hrať hluchú, slepú a chovať sa k nemu v pohode.. pretože dobre vychádzame... celé oddelenie.. ale v rámci kolegyálnych vzťahov...

jara

to s tou foto je super nápad!!! volať volávam často s priateľom, ale nejak ho to nevytáča, teda aspoň sa tak tvári.. občas nejaka poznámka..

wowo

Ja som velmi davno mala zlu skusenost s tym. Ako som sefovy povedala ze nie! zasadol si na mna, a bol totalne neprijemny Uplne nervy chodit okolo neho(ale to som mala 20).Najlepsie to nechat do stratena.Navrhnut priatelovy aby chodil za tebou do roboty ak sa da, alebo aspon pre teba.Skus to povedat priatelovy,ak pritel nie je ziarlivy.Ten moj ma velmi podrzal,doma sme sa rehotali co zas a aky navrh blby mal sef.Ak o tom budes rozpravat budes mat viac sily to zlahcit,keby prislo so sefom do tuheho.Ja by som sefovy povedala: sorry ale zo zenatym si nezacinam, dufam ze to nezmeni nase pracovne vztahy ak ste ferovy..alebo nejak tak..

deee

stanov mu hranice, nesmie ta tym vydierat, je to velmi neprijemna situacia, ak by sa aj priznal zbytocne to neries, ci si to vedela alebo nevedela, len jasne povedz, ze nemas zaujem. Nedavaj mu sance (pokial je to priestorovo mozne)na situacie osamote.

barbinka

však práve kvôli tomuto sa necitíš ok v robote. no keď sa prizná, tak by si mu mala dať jasne najavo, že nemáš záujem. a podľa toho akej je povahy, tak sa uvidí, čo bude ďalej, ale môže byť aj peklo. ale ja si myslím, že sa neprizná. v akej oblasti pracuješ? čo takto si dať na plochu zamilovanú fotku teba a svojho priateľa a volávať mu často hlavne pred ním, nech počuje.

jara

ďakujem za rady... asi máte pravdu.. ale stále sa bojím toho, že sa sám prizná... čo potom? mám povedať, že viem o tom, že to je on alebo hrať nenormálne prekvapenie? alebo čo? ja fakt neviem, ale necítim sa OK v robote :o(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ŠÉF A JA !!! - Fórum - ZDRAVIE.sk