Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zivotne rozhodnutie

Príspevok v téme: zivotne rozhodnutie
ladypus

Priatel ma poziadal o ruku (cca 2-3mesiace dozadu)prste som si nechala a povedala ze ked to tak budem citit tak si ho dam na ruku. problem je ten, ze som sa tesne pred jeho poziadanim o ruku, dozvedela, ze mal paralelny vzath s inou zenou a ze spolu robili dieta. Viem ze ho robil s nou len preto, lebo po nom strasne tuzil (ma na to svoj vek 35) a ja ako 21r studentka nie som schopna mu ho dat. Viedli sme o tom celonocne rozhovory ako chce mat so nou dieta, ze citi ze je jeho cas.. Poradte co mam robit, aj pred mojimi rodicmi sa skrývame.

juliena

s tym musis pocitat, ze chvilu ostanes sama. Ale mas predsa svoj zivot, mozno skolu pracu...pusti sa do toho.
Laska sa nehlada, tu musis stretnut. si mlada, neboj, ani sa nenazdas a najdes si niekoho, kto si ta bude vazit a nemat ta len za maternicu.

ladypus

skusim nieco take, sama citim ze to buducnost nema..len sa strasne bojim samoty... uz teraz sa obzeram ci je niekto zaujimavy v mojom okoli a nikto ma neocaril..a to sa uz rozhladiam dost dlho. Strasne sa bojim samoty..otiz on je aj mojim najslepsim kamaratom, rozprávame si vsetko (aspon z mojej strany je on butlava vrba)

juliena

ma dost zivotnych skusenosti , aby ta zhodnotil ako vhodnu matku svojich deti. Ale to v manzelstve nestaci. To chces mu vychovat deti a on zatial bude vymetet ine postele ??

juliena

asi tak nejak, ako ti on povedal ze ma "paralelny vztah"
ako moze byt vsetko v poriadku, uz tym ze o tom hovoris, tak to niekde vo vnutri riesis.
Odosobni sa, zacni o tom , ze manzelstvo je o dovere, ucte navzajom, uprimnosti...a toto je akosi poslapane z jeho strany.
Priznal sa ti z nejakym vztahom. Si si ista, ze tam nebolo toho viacej ??? ja by som mu sobne neverila.
`Moze sa branit, plakat.... ale fakta su fakta.
Povedz mu, ze si nevies predstavit spolocny zivot s vlastnym pocitom neistoty.Je dost stary, dobre bude vediet o com hovoris. Neboj chlapi sa otrasu velmi rychlo a ten tvoj urcite.

ladypus

nechcem ho ospravdlnovat len ako to mam teraz ukoncit ked je kvázi vsetko dobre a on poslucha ..a fakt nerobí nic zle. Aky dovod rozchodu? ze som si to premyslela..? alebo ako?

lujiena

nedaj sa oklamat nejakym pol rokom.
neospravedlnuj ho
ty by si ho podviedla?? odpovedz si.
ANO ? tak sa zoberte...."pekna partia"
Nie? tak potom o com rozmyslas, utekaj
CHLAP, KTOPRY PODVEDIE RAZ, UROBI TO ZNOVU a potom uz nema ani vycitky.Budete mat najmensi problem a on to pojde riesit inde. Ako inak, vsak ma skusenost.
Uz len kvoli vlastnej dostojnosti, ak ju mas, odid.

ladypus

denisa - po urážky som si sem neprišla. Ale dík za názor samozrejme máš v niečom pravdu.

Jana333 - a určite nie som ani domina a ni to netvrdím a ani sa za to nepovažujem. myslím si, že som normálna žena.

A ostatní - máte pravdu, cítim to, že s ním svoju buducnosť nechcem stráviť. Môj jediný problém je, že teraz neviem ako sa z oho vykrútit, lebo odvtedy preslo 6 mesiacov a on je naozaj iný človek a je mi tak ako nikdy.

denisa

Je to nevyzrety blbec bez stipky citu v sebe. Sorry ale niekto ti to povedat musel.
A poviem nieco aj tebe: si mlada a sprosta.
Ste spolu 4 roky, cize ty si mala 17 a on 30. Cize si vydrziaval mladu zabku akoze na manzelstvo a popritom po veceroch riesil svoje rovesnicky v uplne mylnej tuzbe po dietati... A este mal tu drzost ta poziadat o ruku.
Moj navrh: prsten pekne vrat, zbal si kufre, urob si vysoku skolu a potom sa zacni zaoberat tym, ci chces, kedy chces a s kym chces deti.
Uvedom si, ze ked chces cakat 5 rokov - on bude mat vtedy 40. Cize budes mat za 20 rokov doma naraz 2 pubertiakov, ktori budu behat za mladymi babami... A ked konecne jeden z nich dospeje, tak z toho druheho bude stary vyhasnuty chlap.

jana333

sisina...Zaujala ma tvoja odpoved.Nepatri to do tejto temy.ale mam pocit ak mozes tak s tvojim partnerom nebud.pisem skratkovito, ale je to na dlhsie zaloz o tom trebarz temu.TO co pises,,ze si submisivna,,myslim ze si,.,aj ked tvrdi ze nie si .Prave asi pre to ze si to tvrdis.Lebo to co mu tolerujes nemoze tolerovat domina.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zivotne rozhodnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk