SUSEDIA.....

Príspevok v téme: SUSEDIA.....
[zruseny12]

Rada by som sa podelila o skusenosti z ludmi ktori,maju taky isty problem ako ja,ako ho riesia.Ja to stale ignorujem,len obcas sa ozvem,ale niekedy mam toho plne zuby.Byt sme kupili asi pred 4rokmi,od sameho zaciatku mam problem zo susedmi,podotykam,ze nemali najmensi dovod mi robit zle.Od sameho zaciatku mi robia naschvaly...a najhorsie na tom je to,ze chodia okolo po meste a ohovaraju potom mna atd.Nepomoze ani sa ozvat,lebo raz som sa ozvala,lebo suseda zacala kricat na dceru,ze posledny krat po nas upratuje za vytahom a pri tom my sme tam vobec nechodili.Vykricala ju pred detmi vonku,tak som sla za nou,nebola doma tak som povedala jej mame,ze druhy krat ked ma nejaky problem nech nekrici na dceru a nech pride za mnou,od vtedy pozera na mna ako vrah.Stale kolko krat mam sluzbu,tolko co ja doumyvam chodbu,nasype tam nejake smetie len aby nebolo cisto,ked oni umyju chodbu tak ja si toho ani nevsimnem.Posledny krat ma tak nastvala,ze som povedala,ze to smetie pozmetam a jej nasypem pred dvere-A TO CHODIA DO KOSTOLA,stalo sa par krat,ze pocuvali za dverami a potom robia pletky...No a dalsi problem je SUSEDA nad nami.Zacalo to z nicoho nic,tiez som jej nic neurobila,vecer je 22hod.23hoh.24hod.a oni tam skacu dupocu.Niekedy som sa prebudila o polnoci na buchoty,ako keby prestavovali nabytok...je to hrozne ked clovek chce spat a nemoze,a este do toho tie buchoty,teraz najnovsie vecer prestali a zacali skoro rano dupotat...a to nie je vsetko...nebudem tu vsetko rozpisovat,ale napisem jednu vaznu vec.Ked boli tie najvacsie suchoty ja som bola u rodicou a nebola som cez noc doma,prisla som druhy den domov a nasla som zhorenu gumu a ohorokok z cigarety tak sa to este raz opakovalo,ale uz nebolo tak sucho a nehorel.Vedia si stale nieco najst len aby robili zle,susede nad nami sa neoplati ani tolko nic povedat,lebo bola na psychiatrii a je to taka povaha,ze by na mna len kricala.Ale,tiez chodi po meste a roznasa pletky.Mam toto vsetko ignorovat,alebo nieco robit.Kto ma podobnych susedou?ta suseda nad nami chodi ako najvacsia dama po meste,a doma sa chova ako .....niekedy mam toho plne zuby...je mi nich zle,ako vedia cloveku robit zle a stale nieco vyvadzat...ma vyznam s takymi ludmi si spinit ruky?

[zruseny12]

no ona je fakt chora ta nasa suseda.lebo vcera som sa dozvedela,ze roznasa po meste a vsade,ze mi jej robime zle a ze aj s tou slaninou som ja zacala takze je to zbytocne sa s nou zaoberat.
xixixixi,vies keby ze ma poznala,tak by to mohla povedat,ale len zo zavisti,lebo ja som dobe ked zeny chodili ako sede mysky chodila velmi vystredne oblecena aj uces som mala vystredny bla bla...a poznala ma jej sestra ktora tiez podla mna sa zacala farbit/vlasy/a ostrihala si aj vlasy podla mna,ale jej sestra bola milionova dobracka, ona je opak nej...ale necham to tak to je chora zena...prajem krasny den zien...MDZ.

[zruseny12]

xixixixi,vies ,ze ma hoci co napadlo?ale vies co,ja sa nou nebudem zaoberat,a presne ako pises,ja som rozmyslala,ci nie je taka ista ako ta moja suseda,preto ju tak obhajuje,alebo neviem preco takto pise...ja to nebudem riesit...mam taky nazor ako vy,presne ma asi komplexy a vybija si ich na inych...inak chodim do prace,tak mam menej casu na PC,a aj menej sa trapim koli tymto veciam,ale urcite dam vediet,zatial je ticho po burke...tak uvidim...ja sa nehanbim za to,ze som z dediny a naopak hned by som sa tam aj odstahovala...keby som mohla...a tiez nerobim rozdieli aj bezdomovcou si vazim ked cloveku nic nerobia aj romou nerobim ziadne rozdiely,neviem skade na to prisla ze som sedliacka ci ako to napisala,podla coho to usudzuje,ale necham to tak...

xixixixi

Mariaa, vies co mi prave zislo na um? Ze ci ta Alina nie je tvoja strasna susedka, to by sa na nu podobalo- teba to nenapadlo? Myslim si vsak, ze kazdy si o nej urobil svoj obraz a to ten najnegativnejsi- ja som z velkomesta no neodsudzujem sedlakov/ dedincanov, dokonca im v mnohom zavidim a obdivujem ich- ak niekto take bludy vypisuje asi ma nejake komplexy a nie je dusevne zdravy, treba ho lutovat a priat mu nech sam najde dostatok odvahy zajst na psychiatriu- ale na druhej strane uz vcera bolo neskoro :D Mariaa vela stastia a potom mi napis ze co a ako si dopadla , ci sa to lepsi. Rada ta vypocujem, neviem pomoct lepsie ako luckaa ci kto tam pisal o sude.

[zruseny12]

ALINA,a tebe odkazujem len tolko,nechodim nikde na fora,len tu na zdravie a navstevujem viac tem,a nie len pre seba aj pre druhych snazim sa im pomoct atd.ale ako vidim ty mas ine nazory...a ked niekto je podla teba sedliak...tak ja ti to neberiem...podla seba sudim teba...a nemienim sa ani viac k tomu vyjadrovat...len tolko este-PRAJEM TI PRESNE TAKYCH SUSEDOU AKO MAM JA...A ESTE HORSICH...MAJ SA KRASNE....

[zruseny12]

V prvom rade sa chcem vsetkym podakovat za podporu,jasne ze to cloveka vycerpa ked vam niekto robi zle uz pomaly 3roky a nie a nie s tym prestat,snazila som sa to ignorovat cele roky ale nebudem neustale po niekom upratovat...len preto ze oni namaju co robit...

maxi

to ti verim. Ale Mariaa to chce riesit slusne.
Take susedske spory, kde si navzajom robia zle, mozu skoncit dlhorocnymi vojnami. Lepsie je si to vydiskutovat. Ak to ide, s niektorymi sa to neda. Potom je lepsie to ignorovat. Castokrat ak to ty raz vratis, dopadne to tak ze ty si ten co robi zle. A slusny clovek ktory nerobi zle, ma pocit viny. A potom sa len dotahuju, kto komu co urobil.
fgf/ ak by si im natrel hovno na dvere, mozno by ti oni podpalili byt.

fgf

no robit niekomu zle, to nemam zapotreby...ale s chutou sa odplatit niekomu, s kym je to uz na nevydrzanie, to je uz ine kafe :)