HADKY

Príspevok v téme: HADKY
adriana

S priatelom sa casto hadame,rozchadzame a sa udobrujeme. Pred troma dnami sme sa pohadali-rozisli a on sa mi vobec neozyva. Zajtra je valentin a neviem ci sa mu mam ozvat,alebo nie. Asi uz ma ma plne zuby a mysli to vazne. Raz mi povedal,ze mi to nebude trpiet donekonecna,ze raz sa v nom nieco zlomi a uz ma nebude chciet vidie. Bojim sa,ze sa to uz stalo a uz ho nikdy neuvidim. Jednoduch buchol dverami a napisal mi,ze uz je definitivny koniec. Pohadali sme sa koli mne.Tvarim sa,ze ma to nehneva aj som mu to napisala,ale on ani neodpisal a pritom ma to hneva a trapim sa. Aky je na to vas nazor.

adriana

byvame v jedom meste a dokonca ani nie daleko od seba. Mna nic take mile nenapada,ale tie vase ponuky su zaujimave. Najlepsie bude ked si ho pockam pri brane poviem mu co k nemu citim,ako ma trapi a dam mu par po zadku zasrankovi malemu. Len ci budem toho vsetkeho schopna a nestratim slova.

000000

kde byvas vies co sa da urobit je to mozno hlupe pre niekoho absurdne ale co tak poslat mu kvety a ospravedlnenie alebo osobne za nim este ta lubi tak sa odhodlaj a necakaj priliz dlho aby nebolo neskoro

moje

Hej, musis to spravit, inak by si si to vycitala cely zivot...Kup mu nieco mile a osobne sa ospravedln a povedz mu, co citis. Drzim ti palce, potom napis, ako si dopadla.

adriana

moje,lubim ho,ale nikdy som nieco take koli nikomu neurobila,dokonca ani koli mojmu byvalemu manzelovi.Poznam sa,uvidim a nezmozem sa ani na slovko a nedokazem mu povedat to co mam na srdci,ale spravim to,nemam co uz stratit.Nikdy ma nenapadlo nieco take spravit koli chlapovi a este koli mladsiemu. Je moje zlatinko a koli nemu to spravim. Dakujem vam vsetkym,ste zlaty.

moje

Nechcem ta odsudzovat alebo co, alebo sa hrat na mudru, neber to v zlom, ale podla mna jednoznacne chod za nim a kasli na sms. Lubis ho, on teba, akceptuje teba aj dcerku, je dobry co viac mozes chciet?

moje

Nic v zlom, ale ja mam 21, priatel mal 25 a keby to so mnou myslel tak vazne, ako tento s tebou, bola by som rada a to som nemala ani ziadne zavazky. Podla mna robis zle sama sebe tym co robis a to, ze si povies, ze si raz taka je hlupost. Aj ja som bola taka, ked som mala 18-19 a hadala som sa za vsetko, ale myslim, ze to bolo vekom a zmenila som sa, ale tak ty mas 29, no ja ta osobne nechapem, aj ked som vedela, ze som spravila chybu, tak by som za nim isla aj na kraj sveta a osobne sa mu ospravedlnila. Ked ti na nom tak zalezi, tak chod za nim, kup mu nejaky darcek alebo co, nemozes sa bat, ze ti nezdvihne alebo co, sprav nejake prekvapko-hocico, podla mna za to stoji a aj si to zasluzi...

adriana

s jeho rodicmi vychadzam dobre,maju velmi radi dceruku a rozumieme si.Navstevujeme sa uz menej,ale sme v kontakte.Rozmyslala som,ze zavolam jeho rodicom,ale nechcem ich zatazovat nasim vztahom. Sla by som za nim osobne,ale bojim sa odmietnutia. Uz neviem aku spravu by som mu mala napisat,aby sa mi ozval.

mtk

No ja mu nedviham, lebo chcem vychladnut. Inak by som ho asi uz poslala nadobro do certa...

Ja si naopak myslim, ze mu nevyvolavaj a nevypisuj. Napis jednu spravu, v ktorej opises, ako ta to cele mrzi - taku, ktora bude tak silna, ze ´zrusi´ tie predchadzajuce a daj mu uz cas. Aspon zatial.

Alebo by som rovno sla za nim - domov, do prace, kamkolvek a OSPRAVEDLNILA sa.