Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HADKY

Príspevok v téme: HADKY
adriana

S priatelom sa casto hadame,rozchadzame a sa udobrujeme. Pred troma dnami sme sa pohadali-rozisli a on sa mi vobec neozyva. Zajtra je valentin a neviem ci sa mu mam ozvat,alebo nie. Asi uz ma ma plne zuby a mysli to vazne. Raz mi povedal,ze mi to nebude trpiet donekonecna,ze raz sa v nom nieco zlomi a uz ma nebude chciet vidie. Bojim sa,ze sa to uz stalo a uz ho nikdy neuvidim. Jednoduch buchol dverami a napisal mi,ze uz je definitivny koniec. Pohadali sme sa koli mne.Tvarim sa,ze ma to nehneva aj som mu to napisala,ale on ani neodpisal a pritom ma to hneva a trapim sa. Aky je na to vas nazor.

000000

mozem sa spytat ako vyczadzas s jeho rodicmi teda ci k nim chodis a tak vies ja ma tiez 7 rocneho szna tak peto sa pytam

adriana

a ja krava som mu v noci od nervou napisala,ze mi je uz ukradnuty a nech si robi co chce,ze uz nemam nanho nervy.Ani na to neodpisal,tak co uz mam robit.V tom hneve clovek napise hocico aj ked to tak nemysli.

adriana

myslim si,ze som ho prave uz natolko nahnevala,ze ma uz nechce ani vidiet. Asi mi pohar trpezlivosti unho pretiekol.Nikdy sme neboli takto pohadany,ze nevieme jeden o druhom. A ako by nestacilo,ze stale nanho myslim,este aj dcera sa nanho stale pyta.

000000

len mu pis a hlavne to ako ti na nom zalezi daj mu vediet ako velmi sa onho bojis a dufaj ze si ho nenastvala natolko ze o tebe nechce ani pocut a ci dcere ani jej sa neozve posledne co potom skus tak sa s nim spoj cez nu

adriana

a co tym vyriesis,ze sa mu neozves a ignorujes ho? Ako dlho to trva,kedy sa ozves? Preco mu to robis? Viem,ze nezaujem vzbudzuje zaujem,ale taketo krute trestanie si nikto nezasluzi ak ho skutocne lubis.

mtk

Ked ma frajer nastve, tiez nedviham a neodpisujem. Ak sa o neho skutocne velmi bojis, ked sa konecne udobrite, popros ho, nech to uz nikdy nespravi a vysvetli mu svoj postoj. Ak to zopakuje, je to arogantny blbec. :)

Podla mna sa hadate z nudy. Keby ste mali starosti a povinnosti, vazili by ste si chvile, ked mozete byt spolu a nehadali by ste sa.

adriana

co priatel dosiahne tym,ze nezdviha telefon,nereaguje na sms,nikto nevie co s nim je....Preco to robi? Vobec neviem,kde mam priatela,ci je v poriadku,nic o nom neviem.Tresta ma tym?

roni

Na valentina sme boli pohadany s priatelkou a v sobotu som ju chcel potesit a vynahradit jej to.Chcel som,ze si spravime spolocny vecer,ze si uverime veceru,sampanske,porozpravame sa.Zavolal som jej a ona,ze mi kasle na veceru,ze ona si ju spravi sama bezomna.

roni

Mame s priatelkou dost podobny problem. V jednom kuse riesime hadky. Vcera sa urazila,ze som ju neodviezol ku kamoske,lebo bola zima a jej sa nechcelo stat na zastavke. Nasrala sa odysla a potom mi napisala,ze ju odviezol niaky jaj kamarat.Myslel som,ze ju asi roztrhnem. Preco sa chce stale hadat,co z toho taky ludia maju,daako ich to naplna? Vzdy si najde hociaku zamienku na hadku. A ako vidim nemame jediny taky vztah. Baby co z toho mate,ze sa potrebujete stale hadat?

adriana

mam z toho vsetkeho v hlave zmatok. neviem preco som doteraz vzdy cakala kym s on ozve prvy aj ked som spravila chybu ja. Neviem preco som to robila. Volala som mu,ale nezdviha mi telefon a na sms nereaguje. Ja som si nim bola doteraz az moc ista a vedela som,ze sa mi vrati,ale nikdy som si nepripustala ze by sa uz neozval. Bola som do teraz na seba dost hrda,aby som ja chodila za mladsim a ospravedlnovala sa mu. Vdaka nemu si uvedomujem aka som sprosta,ale to uz je asi neskoro,aj ked v kutiku duse stale dufam,ze sa mi vrati domov. Teraz by som sa mu do oci ospravedlnila a povedala mu ako ma to vsetko mrzi,ale ked vam mam pravdu povedat bojim sa ako by to dopadlo keby sme boli zase spolu a ako by som sa k nemu spravala,ale teraz by som mu zniesla aj modre z neba.Strasne mi chyba!!!!! Dakujem vam za vase nazory,z kazdeho som si nieco zobrala a uvedomila som si urcite veci. dakujem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HADKY - Fórum - ZDRAVIE.sk