HADKY

Príspevok v téme: HADKY
adriana

S priatelom sa casto hadame,rozchadzame a sa udobrujeme. Pred troma dnami sme sa pohadali-rozisli a on sa mi vobec neozyva. Zajtra je valentin a neviem ci sa mu mam ozvat,alebo nie. Asi uz ma ma plne zuby a mysli to vazne. Raz mi povedal,ze mi to nebude trpiet donekonecna,ze raz sa v nom nieco zlomi a uz ma nebude chciet vidie. Bojim sa,ze sa to uz stalo a uz ho nikdy neuvidim. Jednoduch buchol dverami a napisal mi,ze uz je definitivny koniec. Pohadali sme sa koli mne.Tvarim sa,ze ma to nehneva aj som mu to napisala,ale on ani neodpisal a pritom ma to hneva a trapim sa. Aky je na to vas nazor.

adriana

dakujem vam vsetkym,zamyslim sa nad sebou a nieco s tym skusim spravit.Aj koli sebe,alebo len koli mojej dcerke. Este raz vam dakujem.

usiko

A ty nie si naucena povedat PREPAC aj ked vyvolas hadku pre blbost? tak sa to nauc, lebo takych blaznov, ktori ti toto budu odpustat, nie je vela....

usiko

ok, adrianka, vidim, ze sa len lutujess a opakuje, ze je to v tebe, si taka a taka a pocitas si, v com vsetko si nemozna...namiesto toho, aby si urobila hrubu ciaru a zacala so sebou nieco robit...ke dti tu niekto radi, tak to ignorujes a len stale pises to, co uz vieme...aka si, co robis a ako to nevies ovladat...co keby si uz aj nieco od nas brala vaznejsie a povedala si zvladnem to? popracujem na sebe a bude vsetko fajn, casom....JA TO ZVLADNEM!!!!!nelutuj sa a zacni nieco robit....so sebou....bola som ako ty a az teraz si uvedomujem, ake to muselo byt strasne aj pre ostatnych ked som sa len lutovala a cakala som, ze druhy urobia veci za mna, odpustia mi a vsetko bude OK....preco by ti priatel mal odpustat ked u teba nevidi nijaky pokrok? mozno toto bola pre teba priucka- myslim to, ze odisiel, a ak ta ani toto neprinuti zmenit svoje chovanie, tak ti asi niet pomoci....

adriana

wenusha aj ty vyhladvas akukolvek zamienku na hadku? Rozides sa s priatelom a potom cakas ci sa ozve? Ja neviem sa ospravedlnit,povedat ze ma to mrzi.Napisat to ano,ale do oci mu o povedat,to je tazke.Nie je to v tom,ze to nieje zo srdca,ale niesom na to naucena.

adriana

frank,pisala som mu a on neodpisal.Zavolam mu a on mi nezodvihane telefon a potom budem este viac smutna,vViem to. Wenusha je to v povahe,neda sa s tym nieco robit? Chcel som ist uz davnejsie k lekarovi nech mi da niake antidepresiva. Ma/mal/ somnou velku trpezlivost,az ho obdivujem,mne keby niekto robil to co ja robim tak ho poslem okamzite k vode.

wenusha

adrianka, viem o čom hovoríš, pripomínas mi seba...ja mam totiž to presne takú tvrdú a sprostu povahu, a tiež neviem čo s nou....uuplne ako keby som to písala ja, takže ti nejdem ani nič radiť vela stastia

usiko

nie, nemas taku povahu, len sa nevies ovladat...racuj na sebe, zozen si psychologa a najdite spolu cestu...inak ti raz sibne a budes musiet brat antidepresiva alebo co...pripominas mi mna samu, toto iste som robila svojmu priatelovi, aj ked je uzasny ku mne a velmi tolerantny...ale ked to na mna prislo, nevedela som sa tomu ubranit...pracuj so svojou psychikou, nauc sa ppozerat na veci pozitivne, tesit sa aj z malickosti....atd...mozno som sa netrafila ale myslim, ze by ti to mohlo pomoct....

adriana

CHCEM HO NASPAT a neviem co mam spravit. Dcera mi pocedala,ze ma chut na palacinky,ale take ake robi len on,ze ona ine nechce. Napisal jej dnes,ze ju ma velmi rad a ze mu strasne chyba. Je mi do placu aka som.