ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Kolidne striebro - skusenosti a ucinky

bank
Detaily

Chcela by som sa spýtať čo znamená tá skratka Nac.

Moja dcérka má 3,5 roka a je veľmi zahlienena má časté zápaly horných dýchacích ciest. Dokonca sme bývalí istý čas v dome kde bola pleseň a keď mala tri mesiace operovali ju na srdiečko. Teraz som jej začala dávať koloidne striebro

bank
Detaily

Chcela by som sa spýtať čo znamená tá skratka Nac.

Moja dcérka má 3,5 roka a je veľmi zahlienena má časté zápaly horných dýchacích ciest. Dokonca sme bývalí istý čas v dome kde bola pleseň a keď mala tri mesiace operovali ju na srdiečko. Teraz som jej začala dávať koloidne striebro

henri
Detaily

Áno, koloidne striebro je dobra alternatíva voči komerčným liečivam. Dobre pôsobí zhruba od koncetracie 15 ppm ale oveľa podstatnejšia je veľkosť respektíve malosť častíc Ag, ako bolo uvedené už nižšie.
Bolesti po jeho užití môžu biť tzv.Herxheimerova reakcia. T.j. likvidácia veľkého množstva baktérií. Žiaľ posledné výskum ukazujú, že na niektoré aeróbne a anaeróbne baktérie nepôsobí dostatočne silno ba ani na candidu, iné vyskumi ale poukazujú na dobrý účinok na víry.(herpes)
Neutralizácia v tráviacom trakte sa dá obísť ihalovanim za studena. Inhalovane častice prechádzajú cez sliznice priamo do krvného obehu.
A MesoSilver sa v porovnavacich testoch moc nedlišovalo ok kvalitneho klasickeho koloidneho Ag.

ferdinandbuj
Detaily

Bio-účinnosť koloidného striebra je mierou toho, v akom rozsahu sa striebro dostane do krvného obehu v nezmenenej, t.j. účinnej forme. Sú to práve nano-častice, ktoré dokážu prejsť do krvného obehu nezmenené, čím zabezpečia maximálnu bio-účinnosť. Produkty, ktoré obsahujú v prevažnej miere ióny striebra, poskytujú veľmi nízku bio-účinnosť. Ióny striebra nie sú schopné sa dostať do krvného obehu, pretože v žalúdku ihneď reagujú s chlórom (žalúdočnou kyselinou) a vytvárajú nerozpustnú soľ chloridu strieborného. Viac informácií nájdete na stránke Bio-účinnosť koloidného striebra.Pomer plochy povrchu k celkovému obsahu je vyjadrením toho, ako efektívny je produkt pri danom obsahu striebra (koncentrácii). Tento pomer je vypočítaný ako podiel plochy povrchu častíc (cm²) a celkového obsahu striebra (mg/l). V produkte MesoSilver je táto hodnota 5,23 (104,7 / 20). Čím je táto hodnota vyššia, tým vyššia je efektívnosť daného produktu. Pre porovnanie, u bežného iónového striebra je táto hodnota okolo 0,021 a u bežného produktu s proteínovým striebrom je táto hodnota okolo 0,024. Tento pomer je pre MesoSilver viac ako 200-krát vyšší ako u ktoréhokoľvek iného produktu. V skutočnosti, u žiadneho iného produktu koloidného striebra sa pomer plochy povrchu k celkovému obsahu striebra ani len nepribližuje k MesoSilver.

RNG
Detaily

Este raz, koloidne striebro moze popuzivat kazdy, bez obmedzenia vekoveho, len davka musi byt prepocitana podla vahy.
Zialbohu, na mnohe infekcie to ale nie je velmi ucinne, lebo koloidne striebro sa v zaludku velmi rychle znehodnoti, tj do krvi sa z neho dostane mizerne malo.
Inac sirokospektralne ako napr citricidal, collostrum, oregano oil, extract z olivovych listov , berberine,betaglukany a rozne ine su podstatne ucinnejsie, problem je len ich do dietata dostat.
Potlacanie zapalov sa tiez da protizapalovymi potravinovymi doplnkami, ako curcuminoidy s bioperinom, serrapptaza, Sangre de Grado, dumbier, NAC atd, otazka je ako to do tak maleho dietata vobec dostat.
Ked to berie matka a dieta je kojene, cast sa takto do dietata moze dostat.
Na imunitu ma najvacsi vplyv probioticka flora v crevach, ktora vyrobi az 70% vsetkych proti;atopk, tj odporucenie brat smes mikrovlaknin a nasadzat si probiotika je asi najlepsie.

lubica.luba
Detaily

Budem konkretnejsia. Dcera ma 8 a pol mesiaca a ochorela. Vysoke teploty, zapal sa ukazal v krvi a aj v moci. Dostali sme detsky panadol, nurofen, nasivin, sinupret a 1,5 tabletky biseptolu. Partner uziva koloidne striebro a chcel ho dat aj dcere namiesto kopy liekov. Ja som vsak nikde nenasla v akom veku a zodpovedajucej hmotnosti k veku moze dieta koloidne striebro uzivat. Viete mi dat relevantnu odpoved. Dakujem.

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.