Kolidne striebro - skusenosti a ucinky

rayka

Zdravim vas, vie mi niekto odpovedat na otazku ohladne uzivania KS, ked idem na vysetrenie CT a Magnetickou rezonanciou? Uzivala som KS asi dva tyzdne kvapkala som ho do nosa asi 6 krat za den, pretoze mi nasli v nose klebsiellu pneumoniu, prejavovalo sa mi to sfarbenym hlienom a upchatym nosom. Potom som prestala lebo mi zacal z nosa vytekat krvavy hlien. Po dvoch tyzdnoch sa stratil, ale klebsiella mi tam zostala, stale upchaty nos a sfarbeny hlien. Presli dalsie 3 tyzdne a mam ist na uvedene vysetrenia tvarovej casti a dutin. Zobrazi sa mi tam nieco, ked som si tam davala to striebro? Toto by mali vediet aj ludia, ktori KS pouzivaju bezne do dutin hlavy /nos, usi/, co ked budu musiet absolvovat Rentgen, CT, MR vysetrenie?

Uka

Ja používam striebro na všetko bolí ma ucho streknem si tam striebro,zapchatý nos streknem do nosa,bolí ma hrdlo napijem sa ho ale treba pozerať aj na ppm ja mávam 100 asi najsilnejšie a na rany striekat aby nehnisali skrátka môj všeliek.Doporučil mi ho CSC.Mudr.Ženský primár nebudem menovať sám ho používa namiesto antibiotík a má 85 rokov :-)

Kýčera

Poraď sa s lekárom, príp. si to daj v nejakom centre otestovať. Koloidné striebro sa nesmie používať pri precitlivenosti na metalické striebro. Pred prvým použitím si treba rozotrieť trocha striebra na predlaktie a počkať minimálne 1 hodinu kvôli možnej alergickej reakcii. A vždy začať s užívaním ráno, nie večer.

space

Ahoj, ja mám s koloidným striebrom len veľmi dobré skúsenosti. Neviem o tom žeby mal nejaké nežiadúce účinky. Kvôli čomu ho berieš? Máš aj iné lieky?

LiviDob

Zdravim. Chcela by som sa opytat. Mam ulceroznu kolitidu s postihnutim recta. Mozem koloidne striebro aj ja? Teoreticky by mi v com mohlo pomoct? Nebavi ma hlien v creve. Lieky neberiem ziadne. Som v relativnom klude uz nieco cez 4 roky. Mavam sem tam problemy ale stravou to nejako zvladam. Dakujem za radu.

bank

Chcela by som sa spýtať čo znamená tá skratka Nac.

Moja dcérka má 3,5 roka a je veľmi zahlienena má časté zápaly horných dýchacích ciest. Dokonca sme bývalí istý čas v dome kde bola pleseň a keď mala tri mesiace operovali ju na srdiečko. Teraz som jej začala dávať koloidne striebro

bank

Chcela by som sa spýtať čo znamená tá skratka Nac.

Moja dcérka má 3,5 roka a je veľmi zahlienena má časté zápaly horných dýchacích ciest. Dokonca sme bývalí istý čas v dome kde bola pleseň a keď mala tri mesiace operovali ju na srdiečko. Teraz som jej začala dávať koloidne striebro