Kolidne striebro - skusenosti a ucinky

henri

Áno, koloidne striebro je dobra alternatíva voči komerčným liečivam. Dobre pôsobí zhruba od koncetracie 15 ppm ale oveľa podstatnejšia je veľkosť respektíve malosť častíc Ag, ako bolo uvedené už nižšie.
Bolesti po jeho užití môžu biť tzv.Herxheimerova reakcia. T.j. likvidácia veľkého množstva baktérií. Žiaľ posledné výskum ukazujú, že na niektoré aeróbne a anaeróbne baktérie nepôsobí dostatočne silno ba ani na candidu, iné vyskumi ale poukazujú na dobrý účinok na víry.(herpes)
Neutralizácia v tráviacom trakte sa dá obísť ihalovanim za studena. Inhalovane častice prechádzajú cez sliznice priamo do krvného obehu.
A MesoSilver sa v porovnavacich testoch moc nedlišovalo ok kvalitneho klasickeho koloidneho Ag.

ferdinandbuj

Bio-účinnosť koloidného striebra je mierou toho, v akom rozsahu sa striebro dostane do krvného obehu v nezmenenej, t.j. účinnej forme. Sú to práve nano-častice, ktoré dokážu prejsť do krvného obehu nezmenené, čím zabezpečia maximálnu bio-účinnosť. Produkty, ktoré obsahujú v prevažnej miere ióny striebra, poskytujú veľmi nízku bio-účinnosť. Ióny striebra nie sú schopné sa dostať do krvného obehu, pretože v žalúdku ihneď reagujú s chlórom (žalúdočnou kyselinou) a vytvárajú nerozpustnú soľ chloridu strieborného. Viac informácií nájdete na stránke Bio-účinnosť koloidného striebra.Pomer plochy povrchu k celkovému obsahu je vyjadrením toho, ako efektívny je produkt pri danom obsahu striebra (koncentrácii). Tento pomer je vypočítaný ako podiel plochy povrchu častíc (cm²) a celkového obsahu striebra (mg/l). V produkte MesoSilver je táto hodnota 5,23 (104,7 / 20). Čím je táto hodnota vyššia, tým vyššia je efektívnosť daného produktu. Pre porovnanie, u bežného iónového striebra je táto hodnota okolo 0,021 a u bežného produktu s proteínovým striebrom je táto hodnota okolo 0,024. Tento pomer je pre MesoSilver viac ako 200-krát vyšší ako u ktoréhokoľvek iného produktu. V skutočnosti, u žiadneho iného produktu koloidného striebra sa pomer plochy povrchu k celkovému obsahu striebra ani len nepribližuje k MesoSilver.

RNG

Este raz, koloidne striebro moze popuzivat kazdy, bez obmedzenia vekoveho, len davka musi byt prepocitana podla vahy.
Zialbohu, na mnohe infekcie to ale nie je velmi ucinne, lebo koloidne striebro sa v zaludku velmi rychle znehodnoti, tj do krvi sa z neho dostane mizerne malo.
Inac sirokospektralne ako napr citricidal, collostrum, oregano oil, extract z olivovych listov , berberine,betaglukany a rozne ine su podstatne ucinnejsie, problem je len ich do dietata dostat.
Potlacanie zapalov sa tiez da protizapalovymi potravinovymi doplnkami, ako curcuminoidy s bioperinom, serrapptaza, Sangre de Grado, dumbier, NAC atd, otazka je ako to do tak maleho dietata vobec dostat.
Ked to berie matka a dieta je kojene, cast sa takto do dietata moze dostat.
Na imunitu ma najvacsi vplyv probioticka flora v crevach, ktora vyrobi az 70% vsetkych proti;atopk, tj odporucenie brat smes mikrovlaknin a nasadzat si probiotika je asi najlepsie.

lubica.luba

Budem konkretnejsia. Dcera ma 8 a pol mesiaca a ochorela. Vysoke teploty, zapal sa ukazal v krvi a aj v moci. Dostali sme detsky panadol, nurofen, nasivin, sinupret a 1,5 tabletky biseptolu. Partner uziva koloidne striebro a chcel ho dat aj dcere namiesto kopy liekov. Ja som vsak nikde nenasla v akom veku a zodpovedajucej hmotnosti k veku moze dieta koloidne striebro uzivat. Viete mi dat relevantnu odpoved. Dakujem.

RNG

Kojenci maju zriedka problemy so zamorenim zaludka skodlivymi mikrobami,na ktore je koloidne striebro velmi ucinne, takze koloidne striebro pre nich je pouzivane najma povrchove proti plesniam(zabka) a v pripade koliky.
Koloidne striebro mozu pit aj tehotne zeny, ked vek babatka je este v minus cislach, takze nevidim ziadne obmedzeni veku pre pouzivanie koloidneho striebra, len prisposobenie davky na vahu.

lenka0212

mala som helikobaktera zároven s mojou mamou, ona brala antibiotiká 3 mesiace kým bola zdravá, ja som týžden pila striebro, ráno a večer jednu čajovú lyžičku. Za týždeň sa všetky príznaky helikobaktera stratili, začala som opäť normálne jesť. Pre zaujímavosť som si dala po tejto kúre vziať krv, po akejkoľvek infekcii ani stopa, krásne výsledky. Takže ja môžem striebro len odporúčať, ako aj švédske kvapky.

zabkaLea

hm...tak ja som ho liečila aj par antibiotikami aj homeopatikami priamo nanho, uz ž som z toho zufala lebo mam z toho fakt problemy , aj sa mi stale popri tom usadzuju a prajavuju tažke kovy tak homeopatika aj na to ale stale proste citim že su a stale sa naspat naplno aj prejavia :(((( prave teraz beriem homeopaticke herbal stars...ale uz to beriem mesiac je mi uplne blbo z toho a neni mi ani o kusok lepšie..no..a čo sa tyka tvojej alebo vašej rady :).. tak neviem čo si mi odporučil nerozumiem tomu..da sa to niekde kupit alebo...niečo blližšie k tomu by si mi vedel napisat?

RNG

Alergia na striebro je mytus umelo rozsirovany. Pri alergii na striebornu bizuteriu je to vzdy alergia na ine kovy, co sa v tom striebre nachadzaju, najma na nikel, ktory by tam vobec nemal byt, ale zialbohu nie kazdy vyrobca to respektuje, aby striebro necernelo prirychlo.

Na zlateho stafylokoka je ucinny roztok povodneho citricidalu TM, kde uz v koncentacii 2 do 6 ppm(mg na kilogram/liter) tuto pliagu potlaca, a to aj ten, co je atb vzdorujuci.
Odporucam ale brat aj NAC/ACC 2 x 600 az 1200 mg, lebo ta atb odolna pliaga sa schovava pod ochranne maskovanie vo forme Biofilmov takze do nej nevedia lieky ani antimikrobialne doplnky ani vlastna telesna obrana preniknut.
NAC odmaskuje a odhlienuje v tele.