Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podkožná vyrážka - poradte prosiim..

Príspevok v téme: podkožná vyrážka - poradte prosiim..
co je to??

v pondelok sa mi sparvil na cele taky hrbol a ja ze to je normalna podkozna vyrazka...ale dnes ked som to skusila prepichnut ihlou zistila som ze mam pod kozou nieco tvrde...ta ihla to proste neprepichne je to ako kamen...prosim vas co to moze byt?...ja sa fakt bojim...ma to pod kozou priemer mozno 8 milimetrov...je to uuplne tvrde..ja neviem co robit..prosim poradte mi...

co je to

no podavam hlasenie o mojom nestastnom cele...uz sa to pomaly zlepsuje ale stale je to na svetle zle..ale uz lepsie trocha..panika dakujem ze si ma podrzala a teraz sa mi moje zmatkovanie zda uplne od veci...uz nikdy nezacnem tak stresovat a odteraz si davam este vacsi pozor na to co zjem a co na seba kydnem:D...ale budem sa priebezne ozyvat

dvoji metr

Jeden z miliona typov jebakov co existuje,len cakaj pripadne si kup nechtikovu tinkturu a masti kazdy den,urychli to...pokial nezmizne,urcite navstiv doktora,odhovaranim ze nemas cas a podobne,je len klamanie sameho seba ,tot moja rada :)

co je to

no panika tak som tu...
akoze ani dnes nic moc...na dennom svetle sa snazim pohybovat velmi rychlo lebo je to otrasne to moje celo...ale uz to ani neboli ked nadvihnem obocie alebo tak takze snad sa to zlepsi do konca vikendu...len aby to odpuchlo aj ked to bude cervene to mi nevadi lebo to lahko zakryjem ale teraz je tam stale taky hrbol a este k tomu v strede taka mala priehlbinka...takze des..
inak napadlo ma ci na to nebude vhodna stava z listov aloe vera..mame ho doma a je prave tak ked tu budes nahodou napis ci to nepomoze nejako...a este mala otazka..myslis ze do konca vikendu to aspon splasne ?...uz ked to bude cervene to je pohoda lebo korektor dokaze divy:D...len aby to uz nebolo take divne hrbolate...za kolko myslis to odpuchne?...dakujem

co to je

no som zvedava ako sa to hebedo bude vstrebavat:D..ale tak snad mas pravdu..dobre tak ja budem na noc natierat a vecer nejake bylinky a nebudem sa v tom uz s nicim sparat:D...aj ked to bude tazke...a budem sa sem pravidelne hlasit ze ako pokracujem...tak dakujem zatial...:D

panika

ono sa to vstrebe. Same to zmizne, neboj sa. Tak sa drz, urcite to bude dobre. Ked ma nieco napadne, tak napisem -ale aj ty sa ozvi, ako to pokracuje. Musim ist pre dceru na trening. Tak hlavku hore, drz sa. Pa

co je to

no ja pijem zihlavovy caj presne ako sa ma v tych intervaloch..a ako som uz povedala kedysi som mala vela vyrazok rozrypane proste strasne..ale potom som sa spamatala a zacala som to liecit...caje pitny rezim...spravna hygiena..dokonca som asi mesiac praktizovala urinoterapiu..vsetko strasne moc pomohlo a teraz mam problemy najma akurat s bodkami na nose ale to mi az tak nevadi....no a teraz tato rana pod pas...na cele som vzdy nieco mala ale taketo tvrde a hlboko to este nebolo...takze preto som taka splasena z toho...je mi strasne luto ze konecne sa z toho vyhrabem a pride toto...mam 15 a vzhlad je pre mna pochopitelne dost dolezity..ja viem ze su aj milion krat horsie veci ale to sa lahsie hovori ako zaziva:(...je mi koli tomu celu strasne..ani sa to zakryt neda a aj to boli...
a inak harmacekom si to natieram kazdy vecer uz od pondelka...no..tak budem pokracovat teda..ale ak ta este nieco napadne kludne to sem napis ja sem budem pravidelne chodit ci sa niekto neozve...a aj mamu napadla ta lampa a ze ju mame tak skusi niekde pohladat...a este mala otazka...co sa teda ma stat s tou stvrdnutou vecou pod kozou?...ako sa dostane odtial von?....technicky si to neviem dost dobre predstavit:D....

panika

:), nic tajne. Mam 35 aj cosi :). A aby nebolo malo, ze mam 2 dcery v puberte, tak pred par rokmi navstivila aj mna. Neustale nieco natieram a preliecujem. Ono to naparovanie nie je zla vec-ale plati vzdy zasad: ked si por otvorila, treba ho aj zavriet. Cize po napareni treba naniest nejaku stahujucu masku, aby sa plet trochu staihla. Skor ti moze pomoct (ak nie si alergicka) pitie bylinkovych cajov. Ked si budes na striedacku robit repiko alebo harmancek, tak sa budes liecit aj zvnutra. A ak tie caje nie su sypane, ale sackove-kludne si daj taky teply sacok zo salky potom na celo.(tyky bylinkovy obklad). A na cistenie je dobra aj zihlava, ale s tou treba opatrne, lebo strasne odvodnuje (ale tam zase hrozi, ze ako efekt cistenia sa povyhadzujes este viac)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podkožná vyrážka - poradte prosiim.. - Fórum - ZDRAVIE.sk