Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť pravej lopatky, ramena a prsnika.

Príspevok v téme: Bolesť pravej lopatky, ramena a prsnika.
vlastina

Poraďte mi, mávam dosť problémy s chrbticou.Mám skoliózu, počiatočné štádium osteoporózy.Asi pred dvoma týždňami ma začala bolieť pravá lopatka až rameno.Najhoršie je, že ma začalo bolieť aj pri pravom prsníku v tých miestach asi 5cm pod pazuchou.Skúšala som si aj prsník prehmatať, či neobjavím hrčku.Nič.Ale už ma celý rozbolel, čo si ho stále prehmatávam.Môže ma to bolieť z chrbta?dík za každý príspevok

Andy3113

Ahoj Vlastina, nasla som tuto diskusiu, aj ked neskor... Ako si nakoniec dopadla? Mam take iste problemy a cakacie lehoty k lekarom su prilis dlhe... Dakujem!

vlastina

No ja som sa už objednala dnes k ženskému, v pondelok si idem pre výmenný listok a na sono prsníka. Uvidím čo mi povie on pri prehliadke, ale bojím sa, lebo dnes ma ten prsník bolí akosi viac.

aloe

babenky,je to z chrbtice a bude sa to len zhoršovať.Ideálny je na to bioptron AG,zdravot.prístroj, ktorý regeneruje bunky.Vedia pomôcť aj prír. produkty na výživu bunky a obnovu chrupavky,lento trvá dlhšie.Ozvite sa:duratnakatka@zoznam.sk

jana123

vlastina, urcite to bude z chrbtice. Ja mavam presne tie iste bolesti. Ked si to mastim nejakou mastou od bolesti alebo si dam lieky na chrbticu, tak mi to prejde. Ale vacsinou sa mi to vracia. Lebo tiez mam dost velke problemy s chrbticou.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.