Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim napiste, co si o tom myslite!

domcaa

barbinka: ano samozrejme ze moze, ja ked som s jednym tak som iba s jednym nepodvadzam, pretoze sama nechcem aby som ja takto dopadla a nemam k tomu ziaden dovod, dam mu pocit vsetko, to ako mi na nom zalezi a tak dalej, dufam ze sa z toho nevykluje ziaden velky problem a ze na dalsi krat to bude uzasne

domcaa

asteri: no nie, nehnevam sa samozrejme ze nie som si ista, lebo ako som uz pisala nepozname sa veelmi dlho, sme spolu kratko, ale sprava sa ku mne perfektne, nemam pocit, ze by mal okrem mna inu! ved to by so mnou nechodil za rucicky po meste a tiez by ma nebozkaval, keby sa bal ze by ho mohol niekto ini vidiet, ale uznavam moze to byt psychickeho charakteru..neviem, skusime nabuduce, uvidime co to spravi, ak ovsem bude aj nejake nabuduce, ja mam stale strach zo vztahu, ze sa to skonci, ze ma nebude chciet a ani neviem preco je to tak, proste asi malo sebavedomia, aj ked viem ze som vcelku pekna , aj postavu mam normal si myslim, tak neviem preco ta nedovera...mozno aj pozostatky z minulych vztahov vo mne vsetko to vzbudzuju, tak neviem...ale dakujem za nazor

barbinka

no nie je za čo. možno sa ale bude hanbiť o tom hovoriť. nenúť ho do toho. keď bude chcieť, tak ti povie všetko sám, len mu daj pocítiť, že si jeho oporou a že ti môže dôverovať.

asteri

domca, nepises vela okolnosti tej "udalosti", vsak ani nemusis, len sama skus patrat. ked je to mlady chalan, ako ty, najskor to bude psychickeho charakteru. vies, nechcem vnasat nedoveru do vasho vztahu, ale divne na tom je, ze ho to nemrzelo. prepac za otazku, na 99% je to hlupost, a odpovedz si na nu len ty sama - si si ista, ze si jedina prenho? prepac este raz, len z toho mala co si popisala tak dedukujem.... vela stastia.

domcaa

noo vyborne dakujem, su to urcite dobre rady, asi najskor to bude (aspon dufam) len to otukavanie sa a ked nie, tak potom sa bude inac postupovat, len som proste potrebovala pocut nejaku normalnu reakciu na to, lebo som si to nevedla vysvetlit, ze preco to vlastne ani nepotreboval dokoncit...ked som vravela ze uz ma to boli(stipe) tak samozrejme prestal a potom trosku pauza, oddych a nakoniec sme sa zarozpravali a potom sli spat, teda nic nebolo dokoncene, ale co uz, dufam ze nabuduce to bude lepsie, ale tebe dakujem ze si sa k tomu vyjadrila!

barbinka

môže to byť nejaká porucha,pri ktorej sa mu netvorí ejakulát, potom treba ísť určite k doktorovi. no môže to byť aj psychického charakteru. ďalej neviem, či si počula o retrográdnej ejakulácii. tá nastáva, keď ejakulát prúdi spätne do mechúra namiesto von z penisu. semeno sa vtedy vylučuje pri močení. Majú to muži, ktorí mali chirurgický zákrok na prostate, alebo majú cukrovku a tiež existujú lieky, ktoré ju môžu spôsobovať. Keď náhodou niečo užíva, tak nech sa ide popýtať doktora.
A keď nedochádza k žiadnemu vylúčeniu ejakulátu, tak kľudne to môže spojené aj s poranením miechy.
ale možno naozaj sa len potrebujete troška oťukať v posteli a bude to v poriadku,keď nie, tak toto sú moje rady, čo to môže byť.

barbinka

haaa domcaa to bolo milé. ja mám 24 rokov, vyzerám tak na 18, neviem, či som zrelá, to musia posúdiť ostatní, ale ďakujem. a k tvojmu problému....

domcaa

barbinka: mohla by som porprosit aj tebqa o tvoj nazor? a preco? ani neviem, z tvojho pisania, mi pripadas zrela a tvrda zenksa a to sa mi paci, si podla mna silna osobnost! neviem vlastne ci je topravda, ale posobis tak ! tak ak mozes vyjadri sa aj ty!

domcaa

no tak dakujem za radu, jasne budeme skusat, ska vlastne to bolo nase iba po druhe :-)dufam, ze nabuduce bude lepsie, lebo zatial co som niekoho mala, tak sa spravili v pohode, ale nemyslim si ze by mohol mat on nejaky problem, neverim púroste tomu. No sme spolu kratko, mozno je to aj tym, alebo mozno ze preto lebo nemal dlho priatelku? neviem...len mi to bolo cudne, ze v pohode prestal a nepotreboval sa k tomu vratit naspat, aby sa urobil aj on.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim napiste, co si o tom myslite! - Fórum - ZDRAVIE.sk