chudne sa sportom a nie dietami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slavulinka

Tiez si myslim, ze samotny sport je zly sposob chudnutia, ved naco to bude dobre, ze za cely den vystriedam 10 druhov sportov a potom do seba napcham vyprazany syr a cokoladu?

mirov

ataeb pri obezite a nadváhe spravidla sám šport nestačí. mierna redukčná diéta je nutná. rekreačným cvičením sa nedá spáliť toľko energie, ako zjedia ľudia, ktorí majú problém s kilami. -odkaz odstránený-

cat

ataeb, mna zaujima..po spinningu, resp. ako dlho to sportujes..ja som to jeden cas dost intenzivne cvicila 3xtyzden, + ine aktivity asi 1/2 roka a mala som nohy ako futbalista.. aj tebe to robi taky efekt??alebo to je len moja telesna konstrukcia taka vadna ? ;)

ataeb

ja sa snazim nejest po piatej.. dodrziavam to asi tak mesiac a citit zmenu.. a tez cvicim.. spinning.. snazim sa co najviac... inak nemam nic obmedzene.. jem co chcem.. je to uplne jednodcuhe a uzaaaaasneee:)
vsetkym to prajem!!!!!

majka_

mam ten isty nazor ako CAT. ibaze... upravila by som stravu a nejedla napr. cestoviny, maso a zemiaky dokopy :o), ale rozdelila si to...

kamoska

zuzca, presne to iste...ked zacnem sportovat, tak som potom tak strasne hladna, zeby som zjedla vsetko, aj to co neznasam....a tiez mam tu skusenost ako povedala Czoborova...presne to na mna plati...ATAEB je asi od prirody stihly/a a nikdy nebol/a obezna....v obeznych su ine pochody