Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dlhodoba hypertenzia

Príspevok v téme: dlhodoba hypertenzia
mirka86

Ahojte.
Mam taky pre mna neprijemny problem. Mam 21 rokov a uz roky trpim hypertenziou. Som mlade, zdrave dievca, mam vynikajuci krvny obraz, nizky cholesterol, zdravo sa stravujem, proste vsetko ako ma byt, ale lekari nevedia co so mnou maju robit prave kvoli mojej silnej hypertenzii. V klude su to vacsinou hodnoty okolo 140/90 - 160/90. Ja proste uz neviem co mam robit:(...mate nejake typy na uplne uplne hocico?

RNG

Stress B plus C je specificky navrhnuta zmes na stres. Mineraly na kosti tiez ciastovne destresuju.
A na znizenie tlaku su prirodne vasodilatatory("rozsirovace zil") ako napr Hloh(hawthorne) a prirodne diureticke zmesy s draslikom(odvodnovace)

marrry

Ahoj Mirka,ty si moj pripad,ja mam 19 no skoro 20,za par dni,a hypertenziu mi zistili kratko pred 18narodeninami,len mi v noci začalo bušit srdce,bola som po silnej svalovke,kedže som často športovala,a prispel k tomu aj stres.doma som si namerala 150/100,a tak isto na pohotovosti nadruhy den,mala som
aj bušenie srdca,a velku guču v krku od strachu.Pobehala som všetky vyšetrenia,kt. boli potrebne(očny,kardiolog,echo,sono atd.ešte aj testy na katecholaminy a všetko v poriadku po tyzdni vyštreni v nemocnici nič nezitili,len tetániu v slabej forme,toani neviem že mám,po prestupe do dospelej ambulancie,mi lekarka zmenila lieky na Tenoloc200,uživam aj horčil,len mojim problemom bude asi panika,už ked vidim tlakomer,v poslednej dobe to prerastlo do takych rozmerov,že som sa bala až tak,že som mala tachykardiu,a ledva som sa doma po vyšetreni ukludnila,neviem čo mi popmože,asiznovu ten aktivny pohyb.Ake lieky uživaš na tlak ty Mirka,?diky za odpoved

borovica

Nemáš to z nejakých stresov? Skús magnézium s vit. B6. Môj manžel tiež máva vysoký tlak a toto mu pomáha.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dlhodoba hypertenzia - Fórum - ZDRAVIE.sk