Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nejake normalne IQ testy

youki

o iq teste neviem a na zaklade skusania viacerych testov pochybujem, ze su objektivne, kedze som mal velmi rozdielne vysledky.
Ale celkom rad mam kvizovy portal kvizy.eu

havaji

ma tu niekzo menzes (baby)? Je to prijemne o tom hovorit, viete pre koho neni prijemne hovorit o sexe, menzese orgazmus, a pod´.? len prašteným ľudom....

cat

no jo..ale do ba sa tak skoro nedostanem..tak som myslela..taka skromna myslienka..ze na nete sa nieco najde..dnes som zas stravila nad testom 45min a na zaver..poslite sms..tak som sa nastvala a poslala ju..no a hadajte co..neprisla..tak sa ani nedozviem..jak na tom vlastne som..grrr

vecernica

aj menza robi testy a chce peniaze za to do 100 sk. Ale mas zas potvrdenie o tom.Ja osobne nezastavam moc toto meranie.V bratislave tusim Menza sidli na stavebnej fakulte.

cat

no tak som uspesne ukoncila test, ale tolko inteligencie, aby som dostala vysledok aj bez sms uz v sebe nemam...ludia co ste na tom lepsie poradte!!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nejake normalne IQ testy - Fórum - ZDRAVIE.sk