Povedal ze mam asi rakovinu

Príspevok v téme: Povedal ze mam asi rakovinu
keituskaaaa

Ahoj dost fajcim asi tak 10 cigariet denne cez vikend aj krabicku Sem tam sa mi stane ze si zapalim a strasne ma zacne boliet hlava Normalne nemozem dalej fajcit lebo to velmi boli Inokedy ma nebolieva Moze to byt z toho? Jeden moj znamy tvrdi ze to moze byt rakovina ale kamarat povedal ze to si zo mna striela Cim to je? Ved nefajcim nasilu

[zruseny12]

a nepocuvaj hned kazdeho kto Ti co povie,hned /ze mas rakovinu/,lebo budes este vo vacsom stresse a ak prides na SK tak si zajdi k lekar.

[zruseny12]

Ano,moze to byt zo stressu,a fajcenie Ti nepomaha len skodi tak to aspon obmedz a kup si na stress Vitam.Sk.B.A snaz sa neuhanat sa...a moze to byt aj z prepracovanosti,ked sa nevyspis,ked pises,ze mas 2prace.Trochu aj oddychuj...

spartal

vacsinu fajciarov boli hlava po druhej cige,ak si ju das hned po prvej,ak fajcis 10 tak to nieje vobec vela a kym ta este boli hlava po tej druhej cige tak mas velmi velku sancu prestat :)

krisha

preeesne tak, je to o strese, a to si predstav, ze ja po tej rychlej cigarete hladim este do pocitaca, takze bolest hlavy sa znasobuje. No, chce to prestat fajcit, co sa lahko povie, tazsie realizuje. Urcite sa neboj, ziadna rakovina, ak sa chces uistit, po navrate na sk behni na preventivku.

keituskaaaa

KRISHA no presne tak prave v tychto pripadoch to mavam Cim to je?? Praveze ja naozaj k nejakemu doktorovi nemam cas ist mam 2 prace a som teraz v Anglicku A este ma bolieva ked sa ponahlam na prestavke Moze to byt aj zo stresu? teda...asi prestanem fajcit Fajcim uz asi 4roky

wowo

Kasles? rakoviny sa neprejavuje bolestou hlavy ale kaslom chronickym.Rtg plu u obvodneho a budes mudrejsia ci mudrejsi.ä0 cig je relativne malo ide skor o to od kedy fajcis myslim vek kolko rokov)

krisha

Nemozes to mat z toho, ze fajcis rano, na prazdny zaludok,fajcis rychlo alebo si dlhsie v zafajcenej miestnosti? Mne sa to tiez stava, konkretne v tych pripadoch, co som napisala

panča

v mozgu su cievy, zily..a ako iste sama vies, fajcenie vplyva na ,,stav" ciev". cim Ta nechcem utesit, ale posunut dalej..nemusi to byt nic sposobene cigaretami, ale urcite hladaj pricinu. Cize sup, sup a uz nech si u lekara

karla1

tak s tym prestan a radim ti chod k doktorovi. nehovorim ze to je rakovina lebo o tom nic neviem ale tak moze tobyt nejaky iny problem.