Cistenie pleti v kozmetike...

zuzi74

Ja si cistim plet olejom a docistim vzdy ruzovou vodou. Nepotrebujem tonikum a uz vobec micelarne vody, ktore nicia plet. A smutne je, ze ich predavaju vacsinou v lekarni a vela dievcat micelarkam veri a kupuje ich.

simusik224

DomiRose - prosim vas kde v Bratislave, rada by som si pozrela nejaku stranku alebo nieco ak mate, ked tak by som k vam zavitala, lebo u kozmeticky som bola len raz ale bola som 3 dni cervena a stipala ma cela tvar a vyrazky sa mi este zhorsili..
Dakujem za odpoved :))

DomiRose

Ahojte baby. Ja som kozmeticka z Ke, pracujuca v Brarislave.
Cistenie ultrazvukom je super pre dievcata, ktore neznesu bolest. ALE aj s nom treba cediet pracovat. Niektore nim len prechadzaju po pleti a jotovo. nevycistia nic, len urobia jemny peeling.
Rucne odstranuje hlbsoe pory, cierne bodky..da sa robit nezne a s KVALITNOU kozmetikou neodijdete cervene avsak aj kozmeticka nmmuso but nezna a mat cas. U mna ciste ie trva 2-3 hodiny. Avsak ked cistim u zakazniciek v Ke doma,nemaju pri detoch tolko casu :)

A ano naparovacie lampy sa neodporucaju pri zapalenej, citlivej kozi. Lepsie je kvalitne zmakcovadlo, parafin a enzym.peeling. Ja preferujem zmekcovalda.

Drzim palce a tie co nemate cas zaklad je domaca starostlivost odlicenie gelom/olejom podla typu pleti a TONIKIM VZDY...ziadne micelarky sposobujice alergie po case

elza_2322

Ja používam kartáč dixo, poslúži lepšie ako chosiť stále ku kozmetičke- môžeš si každý večer pekne sama čistiť pleť :) Ja už si iným ani mejkap dole nedávam. Super aj na píling

laurittko

aHOjte baby, mate niektora skusenost aj s cistenim pleti ultrazvukom? Pripadne cistite si doma plet tymi roznymi kartacikmi a tak? Lebo na mechanicke cistenie ist nechcem, na tom som boal raz a zostali mi jazvy od nechtov kozmeticky....

susibrusi1

baby, určite nechoďte do Ladiva salónu v Katkinom parku...bolo to čisté mučenie. Nepáčilo sa mi, že mi kozmetička ani nechcela povedať ako bude čistenie prebiehať, a čo sa týka depilácie, no otras, je lenivá vydepilovať dve nohy cukrovou pastou...otrasná skúsenosť...a to nehovorím ako mi dogabala obočie, na čo som ju vyslovene upozorňovala!

zuzinenkaaa

ahoj ja chodim do nemocnice na jazere ako je kozna lekarka hned tam je aj komznetika,velmi prijemne kozmeticky, cena hlbkoveho cistenia je 400sk,je to super mna este nikdy nic nebolelo,cervena som trosku ale do rana mam plet peknu cistu som s tym spokojna :-) odporucam

miskaa21

lili2 : presne to iste som pocula, totalne ti dorajbu ksichtik xixi...to by som nerada.nechcem ziadne jazvy ani nic take.no väcsinou to robia vytlacanim..mne kozmeticka povedala ze pouzije nejake zmäkcovadlo tak neviem,zatial som sa neobjednala...

launa : dik za kontakt.kde byva ta pani?a aku metodu pouziva?nemas na nu mail?dik

poliewoocka

Najlepsie urobis,ak sa poinformujes,akou technikou cistia plet.Najhorsie je,ak pory rozsiruju len vaporizatorom a potom mechanicke vytlacanie.O nieco lepsie je pouzitie parafinu,ale ani to nie je vyhra.Nie je dobre,ak sa na cisteni podiela niekto subjektivny a necistoty vytlaca.Najvhodnejsie je pouzit pristroj,akoby maly lievik,ktory pory setrne,efektivne,ale nie drasticky vycisti.A co je hlavne,nenarusi okolite tkanivo a nesposobi zapalene cysty.Spytajte sa kozmeticky ci ho pouziva.