Mam s nim zostat? odpustit? ma sancu 38rocna baba?

Príspevok v téme: Mam s nim zostat? odpustit? ma sancu 38rocna baba?
stara raspla

mam 38..opustil ma...Neviem ci som urobila chybu.sme pred planovanym rodicovstvom umelym oplodnenim....hrozia mi rizika kedze mam tolko kolko mam rokov.Povedala som mu ze tu uz nejde o materinsky pud, ten som musela prekonat skor koli tomu ze nebol vhodny muz..ale tu ide o to ze sa bojim podstupit tento zakrok koli zdravotnym rizikam a ze z mojej strany je to hrdinstvo...kedze mam sancu 40 % a 60% rizikovy potrat.odmietol sa so mnou rozpravat.odisiel po 2 rocnom vztahu..Zbalil sa do 15 tich minut veci.Vravel ze on by to neriskoval ,,ja so mu vravela ze riskujem koli nam...neviem ani pisat poriadne. Myslite si ze 38 rocna baba ma este sancu..aspon najst poriadneho muza co sa neuraza? alebo mam pokracovat v tomto vztahu?.Som uplne sama v tomto rozhodnuti, po 3 konzultacii dnes u lekara mi povedal ze on mi spermie neda..to uz bol rozhnevany. Ale ja som bola uplne vynervovana.Potrebovala som vludne slovo...ale to som cely den nepocula,asi bol nervozny...Je prec zbalil si veci...co mam robit?

usiko

joj, moja zlata...pravdaze mas sancu najst normalneho muza, aj v 50 ´tke...nie v 38 rokoch....neviem, musis sa rozhodnut sama, ale ja to vidim tak, ze ked ta nepodrzal teraz, ako bude pri tebe stat ked budes tehotna a nahodou sa to nepodari na prvy raz? Zbali sa a odide? neviem, mne by to asi prekazalo, ale zase, moja mama mala takeho manzela, a este aj ma, teda moj drahy oco, ze on ju nepodrzal v nicom, bol len nenormalne nervozny cely zivot, nadaval na vsetko a vsetkych a velmi lahko ho veci rozhodili.....napriek tomu spolu vydruali, a su spolu aj teraz, aj ked je to uz asi zvyk, nie laska.....a mamu toto cele posilnilo, naucila sa spoliehat sa len na seba a to by si mala vidiet, aka je teraz uzasna, vzdy bola, ale nerozhadze ju nic.....a je tu vzdy pre nas....vtedy bola ale ina doba a velmi nemali mladi tolko info ako teraz....no, tym som ti len chcela povedat, ze ak si myslis, ze uvladnes svoje problemy s muzon po svojom boku, ktory ich zvladat nebude a necha ta v tom samu,,,,tak spolu ostante....ale ak si myslis, ze nie, tak by som si to rozmyslela.....ina vec je tiez, ze ak budes mat dietatko, tak budes zit pre to dieta a nebude ta stvat vela veci....aj mama zila pre mna a mozno preto to tvladala...dieta ti da mnoho sily, o ktorej netusis......napis potom, ako si sa rozhodla....drzim palce...

kamoska

presne tak, moj pradedko sa zenil po štvrtý krát v 70 - tke a bral si 60-tnicku a este spolu oslavovali striebornu svadbu...a moja kamoska sa v 50-tke vydala za americkeho milionara...a to bolo tu na Slovensku :-) Zacni si uzivat zivota a urcite sa najde chlap, ktory sa bude chciet pridat...inak odkial si? ak si z BA, mozes sa pridat ku mne a mojim kamoskam...vsetky sme slobodne 40-tnicky s kopou zaujmov

sii

ahoj, ja si myslim ze 38 rokov v dnesnej dobe nie je ziaden vek. Ja zijem v rakusku a tu je to uplne normalne ze prve dieta je az po 35 rokov. Ked si zdrava a dostatocne fit tak sa nemas coho bat.
Po druhe, s chlapom ktory nema snahu sa s tebou podelit o problemy ci o starosti s tvojim tehotenstvom si myslim nestoji za rec.
Najdolezitejsie je ci ho lubis a ci on lubi teba, ci si dokazete delit krasne ale aj trpke chvile. to rozhodnutie je na tebe

[zruseny12]

no nie,ze by si bola stara,ale ked mas zdravotne problami a chces dieta,tak by si to mala zvazit...a jasne,ze ste boli obidvaja nervozny tak to tak skoncilo,len zaujimave,ze sa zbalil a odysiel...tazko sa radi,ked nevieme presne,co je medzi vami,mozno ked budete kludny tak sa inak to vyvinie...Ale na to aby si si nasla noveho partnera urcite nie si stara...

panča

urcite nie si stara na to, aby mohla zacat odznovu. S niekym, kto sa nechova ako pubertiak. 38 nie je 70, a to sa ludia brali uz aj v tom veku (myslim tu70tku). tridsatosem je vek, ked uz vies, co od zivota ocakavas-tak sa nedaj zlozit na kolena

katriin

presne tak,zivot v najlepsich rokoch!uz si citala knihu-neviem,kto ju napisal-zivot sa zacina po styridsiatke? neupadaj na duchu!lasku neznasilnis,ak ta nechce,nebehaj za nim,neponizuj sa!

moncici

tazko je takto poradit najlepsie musis ty vediet co k nemu este citis, ale ja na tvojom mieste by som sa nebala ze si nikoho nenajdes. ved si zena v najlepsich rokoch :D a kolko slobodnych muzov beha po svete. nesmies len kvoli strachu ze uz nikoho nenajdes ostat s tym o kom niesi presvedcena.hlavne hlavu hore, usmev na tvari a hned bude zivot krajsi :D a aj muzi ta budu vnimat inak