som panna?

di-em

podľa mňa, keďže si bola ešte panna tak si ňou aj ostala lebo je to predsalen "udalosť" alebo ako to nazvať, a na to si človek spomenie. Aj keď, je to len moja domnienka, ja by som sa pamätala lebo nikdy sa neopijem tak aby som nevedela čo robím...

peto BA

neodsudzujem, len konstatujem. A nemas sa za co hanbit, na diskotekach a party je vela mladych dievcat v takom stave. Ale iba hovado by ich zneuzil. Ale je fajn ze si sa z takej skusenosti poucila.

peto BA

No podla toho ako si to napisala si nikto ani nic ine mysliet nemohol. Ale neboj sa ten poharik, sa ti este dostane do ruky. Maturitu si uz mala?

secretkaa

peto BA, asi som sa zle vyjadrila...kazdy kto to cita si o mne mysli ze som nejaka..... bolo to prvy a posledny raz... zlyhanie ze som vobec chytila do ruky ten prvy poharik:(( uz som to dost olutovala a mala som z toho problemy...

tia

no to by som nechcela zažiť ten pociť, či som s niekym spala alebo sa mi to len snívalo.. To si musela fakt dosť vypiť.. neviem ako inak by si to zistila.. možno vtedy, keď Ti budú meškať a budeš v tom

kikulka

tak to je už na zanyslenie sa....gynekológ ti to zistí,ale sa cítiš byť normálna,keď tak chlasceč,že ani nevieš,či si s niekym bola?To som zvedavá,čo ti na to ten lekár povie...