Nepodpisujte za kazdu cenu rozv.list manzelovi.....

Príspevok v téme: Nepodpisujte za kazdu cenu rozv.list manzelovi.....
[zruseny12]

No,moje manzelstvo skoncilo velmi skoro...i ked sme zili pekny a pokojny zivot/ked do toho nepocitam svokru/.Mali sme vsetko zariadeny byt,pracu...tak som ja otehotnela a ostala som na rizikovke.Manzel si nasiel inu pocas tehotenstva,pravdaze ja som to nevedela...a velmi dlho...prevalilo sa to ked uz syn bol na svete...nebudem vypisovat,co vsetko som koli tomu prezila,ale urcite nic prijemneho...ja chcem len upozornit mlade zeny,lebo teraz je velmi velka rozvodovost,aby si dali pozor aj pri rozvode.Ja som to brala na lahku vahu,lebo som bola tak vycerpana,ze som rozvodovi list podpisala bez toho aby som si ho poriadne precitala,vedela som,ze niektore veci nie su tam pravdive,ale som si povedala,sak zivot ukaze,kto je aky...mne islo v tej dobe len o klud,lebo som mala aj syna na ktoreho som bola sama...lenze,neuvedomila som si,ze rozvod.list s clovekom ide po cely zivot...a jedna firma toho zneuzila proti mne a moj rozv.list ukazala verejne...a uz nikomu nemoze clovek vysvetlit,ze to tak nebolo a kord ked ex cloveka prenasleduje dlho este po rozvode.Preto,poriadne si precitajte,co podpisujete...alebo nech to za Vas urobi vas pravnik...lebo moze vam to znicit povest...

agina

Ako sa hovori: mudry sa uci na chybach druhych a sprosty na vlastnych. Mozno je to aj pre nas do buducnosti poucenie ze je vsetko si treba citat, aj rozvodove papiere.Nechapem vsak, kto ti tie rozvodove papiere chystal??? Tvoja pravnicka??? To, ze tam bolo uvedene, ze si bola upratovacka to je akoze nejaka hanba??? Mariaa vobec si tu nevysvetlila co sa deje, tieto tvoje prispevky su take chaoticke, ze sa v tom nevyzna ani besna svina....

[zruseny12]

takze tak,pracovala som vo firme,ktora nas vydierala pracovne,ked som chcela odist tak nechceli ma pustit...pomahala mi pravnicka...tak za to mi zverejnili moj rozv.list-jednoducho sa pomstili.A kedze ja som tvrdila nieco ine ako sme zili atd.a v rozvodovom liste tiez stalo nieco ine,tak mi nikto neveri...a kazdy si mysli,ze ja si vymyslam,kedze som zila 890km od rodneho kraja,tak ani nikto nevie ako som zila.A to malo dopad aj na terajsi zivot z druhom.pochopila?asi si este prilis mlada,aby si to pochopila...a ked ja tvrdim,co som robila atd.a tu uz kazdy vie,ze v rozvod.liste je nieco ine,tak neveria...no asi tak.

klaara

prosim ta,co tam takeho bolo,ked to verejne zneuzili...a komu to bolo na co dobre?nevedela som,ze sa taketo nieco moze vobec stat,preco ta musi minulost sprevadzat este aj teraz,ked je uz davno po vsetkom?akosi nechapem...

[zruseny12]

dakujem,ani ja som si to vtedy nejak neuvedomovala...syn ma 18rokov a ma uz svoj zivot...ale presiel si nie lahkou cestou...

usiko

ok, myslim, si preukazala silu, ze si to tu napisala, nikdy som si neuvedomila taketo suvislosti...drzim ti palce, aj tvojmu synovi a dufam, ze sa vam bude darit....