Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre ženy, kt. vysadili hak...

usiko

sara 13,
no ja som brala HAK asi 10 alebo 11 rokov, kvoli nepravidelnemu menzesu. nikdy som ho nemala pravidelny, a preto, ked som vysadila hak, tak som si naobjednavala yam, pupalku, dong quai a damianu a poctivo brala podla letaka, len aby som nemala problemy s cyklom a nemusela znova zacat brat hak....a cuduj sa svete, menzes mi hned po vysadeni prisiel, meskal len 2 dni, druhy nemeskal vobec a treti 9 dni kvoli silnemu stresu, dovolenke a cestovani v noci...ale neviem t povedat, ci mi pomohol yam a ostatne veci...ale mozno....

sara13

je tu niektora taka ktora dlhsiu dobu brala HAK a potom ju vysadila a presla na vyzivne doplnky pupalku, yam a pod. zaujima ma po akej dobe sa vam pri brani tychto doplnkov upravil menzes resp. kedy prisiel a po akej asi dobe.

sara13

a co si brala aku? ja som tiez mala niekedy take stavy ale potom to preslo inokedy sa to vratilo, takze tazko povedat co je z tohto smeru lepsie ci brat alebo nie. lenze ja som si povedala ze uz nechcem aby pracovali za ne lieky a nechcem brat ani uz nijake lieky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.