Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre ženy, kt. vysadili hak...

evula

RNG: prepac, som laik, tak som sa zle vyjadrila... beriem tie tvoje kapsule, nie tabletky, 2 kapsule denne... ak by som mala brat 2 g denne, ako hovoris, to by som musela 5 kapsul denne? nie je to vela?

jaja

sara- mne 2 mesiace povysadení prišiel menzes v tom čase akoby som brala hak, a tento mesiac meškal 5 dní- to považujem za dobrý znak. ja mám skôr problém s inými vecami...

jaja

mala by si ostať verná potrav. doplnkom, raz sa to napraví... ja som sa tiež bála, že budem musieť na vyvol. ale neveim či by som išla... ale ked ta to uspokojí... veľa štastia.

sara13

Ahoj jaja tak som bola dnes na vyvolavacke lebo som to uz nevedela vydrzat, brucho mam ako pavuk v tretom mesiaci, priznaky total ako ked pride menzes, strasne citim tlaky v brucho tak som musela ist lebo viem ze by neprisli. teraz budem cakat, dost ma to miesto boli kam mi to pichla. je to normale? a co bude buduci mesiac, pridu nepridu, budem sa zase trapit hm?

RNG

sara 13, hormonalne potravinove doplnky su len potravinove doplnky a s vyvolavackou by nemali nijak extra interagovat. Takze ked si to zelas, mozes si dat pichnut vyvolavacku aj ked beries yam a pod.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pre ženy, kt. vysadili hak... - Fórum - ZDRAVIE.sk