pre ženy, kt. vysadili hak...

z

Pocuvajte je to normalne?..pisala som tu ze od vysadenia hak nemenstruujem. Uz dva mesiace. Volala som mojej lekarke na gyn. Sestricka zdvihla a ako truuba nechapala ze ako je mozne ze nemam menzes. Ze budem asi teda tehotna ma presviedcala. Som jej povedala ze to asi tako ked menzes nemam pod vysadenia vobec.. a ta sestricka ma objednala az na jun. Bohvie co mi je. Pre zensky organizmus ucite neni dobre ked nemenstruujem. Vyvolavacku ani nespomenula. Aky je to profesionalny pristup? podla mna sa nezachvovala spravne..

mimi.a

sara, no ak ti nic nepomaha, potom ti naozaj zostane uz len ta vyvolavacka. Skus mozno este nejake caje.. lubovnik, alchemilka.. ale niekedy si proste sama nepomozes a telu sa nechce.

sara13

to mi je luto, ale musis dat hlavu hore a tesit sa ze urcite bude druhe babatko. drzim ti palceky. ja mam uz tiez najvyssi cas dat svoje hormony dokopy ak chcem byt raz maminou

mimi.a

sarinka, potom som nejakym zazrakom otehotnela ale zial som o babo prisla. Ale zda sa, ze to zobudilo hormony a ja budem snad normalne menstruovat. A po case skusime znovu. Nuz co, aj to sa stava.

sara13

a teraz si ako stale fungujes na nejakych tabletkach alebo injekciach? ja beriem tie doplnky od RNG citim priznaky ale nic, tak neviem ci mam pockat a zbehnut potom na vyvolavacku , lenze nechcem to riesit zase len hormonmi tak verim ze mi pridu, aj ked...

mimi.a

tiez som ju brala tak dlho.. a nemala som ziadne priznaky, nic... proste som raz za 3 mesiace behla k lekarke, dostala som injekciu a neskor mi uz dala aj lieky, po tych som ju dostala nacas ale ked som ich dobrala, tak menstruacia zase nikde.. robili mi aj testy ale vsetko bolo ako ma byt, hormony a tak... akurat, ze som neovulovala a nemenstruovala...