Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre ženy, kt. vysadili hak...

anie

HAK som uzivala 7 rokov a po vysadeni sa mi velmi zacala mastit plet aj vlasy, menzes mam ale nepravidelny a dost slaby. Ma niekto podobnu skusenost?

cukrulka

nie, pribrala, respektive sa mi nedari, si myslim ze to je z vysadenia bo aj pred zacatim uzivania HAK som nemala menzes polroka...len sa chcem uistit

RNG

Nechapem, pre co robia ludie s doplnkov, ktore radim a pripadne aj dovazam "moje doplnky" Ja ani ich nevyrabam, ani neodporucam len na zaklade mojich skusenosti s nimi, hoci tu na fore sa vacsina dozaduje osobnych skusenoisti a ja radsej vychadzam z dlhorocnych praktik mnohych lekarov, odbornikov v prislusnom poli.
Neexistuje nic, co pomaha kazdemu, veci treba vyhodnocovat statisticky na ucinnost, a brat individualne podla pravdepodobnosti a potom sa riadit signalmi z tela, individualne.

sara13

caute holky, tak ja menzes zatial nemam aj ked neberiem HAk uz druhy mesiac, takze som velmi zvedava. normalne rozmyslam ci si nemam kupit aj ja tehotensky test.

jaja

zuziačik- hlavne- aj ked neplánované, ale vytúžené:-)
to bola ozaj "odborníčka" tá tvoja gynekologička, keby to mne povedala, tak sa asi zasmejem...
veľa štastia pri obh. a št. aj ja mám o 2 týždne. a nech sa vám darí.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pre ženy, kt. vysadili hak... - Fórum - ZDRAVIE.sk