pre ženy, kt. vysadili hak...

mirka 23

Zuziacik, gratulujem ti, a závidím ti. Prajem ti, nech ti všetko dobre dopadne aj tie štátnice. Hlavne buď pokojná, aby si neublížila bábätku. A prajem peknú svadbu.

zuziacik24

Ahojte baby, pisala som sem kde tu, ze od vysadenia HAK vo februari som nedostala menzes, aj ked som uz mesiac pred vysadim jedla prirodne doplnky od RNG...aj sme si davali s priatelom pozor, ale kedze menzes stale neprichadzal a moja gyn. povedala, ze o dietatku nech ani nesnivam zatial kym nemam cyklus tak sme si pozor nedavali. Predvcerom som bola u noveho gynekologa..od tej kozy som odisla ..U noveho som bola teda s tym ze od vysadenia HAk nemam menzes a zacalo ma bolievat v podbrusku..
No prejdem k veci, lekar ma vysetril a povedal mi ze som tehotna, v 6tt..neviem kto bol vo vacsom soku ci on ci ja, ale akoze..predychavam to. Babo sme sice planovali, ale az o rok. Este sme sa nevzali..mali sme sa brat v oktobri, ale to uz bude velkeeee brusko..teraz neviem co skor..ci sa na svadbu absolutne vykaslat, alebo ju organizovat na jul..to by som mala byt este len zaciatok stvrteho mesiaca..ach moj sen o svadobnych satach korzetovych je stale vzdialenejsi..viem ze babo je prvorade ..ale je to sok pre mna...strasny sok...aj pre celu rodinu..akoze sa tesia vsetci, ale nikto sme to necakali. Navyse ma cakaju o dva tyzdne statnice a obhajoby diplomky a ja som taka unavena a je mi nonstop zle, ze neviem ako to zvladnem...navyse som dostala super pracu, o akej som snivala hned po skole a bojim sa to zamestnavatelovi povedat..som rozmyslala ze to poviem az ked to zacne byt vidno...ach, no jedine mozem odkazat este RNG, ze jeho doplnky zafungovali az prilis dobre :-)!!! Ahojte

jaja

monulik- blahoželám, si sa dočkala, ved ked nie si v tom, malo by to byť len otázkou času.
potr. doplnky- yam na úpravu hormonov po vysadení hak, dongquai na zvýšenie libida po hak samozrejme, potom tam spomínal aj pupalku na krče pri menzese- RNG - poradí lepšie, ja som si tiež dala poradiť, lebo ked som vysadila hak bola to somnou bieda... ale už je fajn...

monulik..

jajaaaaaaaaaaa....tak predsa som sa dockala:))) este nikdy som z nich nemala radost...ani newies ako sa tesim,a dakujem ze si ma podrzala..dost mi to pomohlo..a na co su dobre tie potrawinowe doplnky wlastne?a ako sa mas?:))

kiwi

brala som antikoncepciu 3 roky...telo sa mi znormalizovalo po 2 mesiacoch (bohuzial) lebo opat mam tie hnusne menstruacne bolesti...

monulik..

no 2dni som mala len priznaky,ze pridu ale meska mi to uz 3tyzdne..akurat co mi treba stale cikat..:(( inak neberiem abstolutne nic..

jaja

no jasne, ked si niekto nechce priznať, že pravda by mohla byť aj niekde inde, tak si môžu myslieť čokolvek:-)