Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre ženy, kt. vysadili hak...

jaja

a na tých 8 hodín sa pýtam preto, lebo gynekologička mi síce povedala, že 3x denne, ale v lekárni mi povedala kočka, že 8 hodinové odstupy- lebo je to antibiotikum? preto sa pýtam

jaja

to ma štve najviac, že z hak som si myslela že mám kvasinky, a než. účinok tohto Entizolu sú aj kvasinky- :-((( mám aj probiotiká, len asi to môžem s tým kombinovať len s nejakým časovým odstupom.

jaja

ifka- dala mi ho gynekologička, po cytolog.+kultivačnom vyšetrení, že mám nejakú baktériu? , kt. môže spôsobovať rybací zápach. papá to aj partner. hlavne že stále som bola liečená u starého gyn. len na kvasinky!!! mám aj tabl. do vagíny- to 500 mg.

monulik..

som rada:)) inak wcera ma zacali boliet uz aj krize,a zacinam mat citliwe prsia..aj nejaky krc do podbruska,ale kramy stale nikde..dufam,ze to oni ma uz takto strasia..este nikdy som sa na ne tak netesila ako teraz:)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pre ženy, kt. vysadili hak... - Fórum - ZDRAVIE.sk