pre ženy, kt. vysadili hak...

jaja

jaja..dakujem ze si ma trosku utesila,wies trolinku si mi pohladila swedomie(aj ja som si nahowarala ze nemam byt preco,ale)..skusim sa ukludnit,a dufam ze mas prawdu a uz konecne pridu,bo wies po tych testoch som bola kludnejsia,ani priznaky nemam,ale po tom wsetkom co sa popisalo,tak sa neda na nic spolahnut..

sara13

tak mna caka dalsi prichod menzesu cca bud. tyzden, uz mam aj priznaky ale som zvedava ci to nieje plany poplach, necham sa prekvapit. len teraz ma nevyhodu to ze neberiem hak ze neviem ci som alebo niesom tehotna.

jaja

aj depka akoby sa dala lepšie ovládať, alebo ani neotravuje už. baby, asi to chce čas po vysadení hak- veľa času, ja už 5 mesiac...

jaja

ahoj sara, mám sa fajn, robota v škole, včera som bola u gynekologičky kôli testom, čo ma potešilo, že hormony na š.ž. sú ok, všetko ok, okrem nejakej kvasinky agresívnej- musím brať atb. ale to prejde hádam. a ty ako?

jaja

monulik- nemala by si byť v tom, ked si si dala tabl. po a máš negatívne tehot. testy. nestresuj, lebo to môže byť aj z toho, alebo z vysadenia hak predovšetkým...